TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дејан Митески @miteskid
#reach: 35963   ( 833rd )
#followers: 762   ( 5589th )
Шампионот на Аеродром не застанува...
#Златко почна со инвестиции во Долно Лисиче. https://t.co/Wk3F5B9lHv
17ReTweets87Favorites·Details
Прилично иновативно косење.
Секоја чест за #ЗлаткоМарин, да му подзавидат другите :) https://t.co/BOxvFu9jSz
16ReTweets87Favorites·Details
Населба Лисиче, Аеродром, Скопје.
Вака почна првиот училишен ден.
#МилаЦаровска, срамота! https://t.co/rRQnrfFNX6
12ReTweets70Favorites·Details
Во Аеродром полеваме трева и кога врне дожд.
Да имаше летово избори, може и тогаш ќе пуштеа прскалки. https://t.co/Cdw8IxZzM6
12ReTweets58Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии