TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xenia @mitrova4
#reach: 44513   ( 765th )
#followers: 2337   ( 1627th )
#1
Значи следен што ќе каже дека спротивностите се привлекувале ќе го стрелам директно со шпицов од штиклава!
4ReTweets58Favorites·Details
#2
Single but not available
7ReTweets49Favorites·Details
#3
Среда ли е сабота ли е https://t.co/CeYEFGjp1r
1ReTweets62Favorites·Details
#4
Како бе тоа прифаќате да бидете втора опција, не ми е јасно.
7ReTweets40Favorites·Details
#5
Милилитри љубов https://t.co/8IdAJtFSJj
3ReTweets48Favorites·Details
#6
Чудно е тоа една година колку нешта може да смени.
4ReTweets40Favorites·Details
#7
Една квалитетна конверзација може ден да спаси.
3ReTweets32Favorites·Details
#8
Пиши ми, за инспирација ми е.
4ReTweets29Favorites·Details
#9
Во 2020та сакам повеќе филмски коинциденции.
5ReTweets21Favorites·Details
#10
Здраво, небитен си ми однекаде.
3ReTweets26Favorites·Details
#11
Не мешајте страв од замарање со незаинтересираност.
3ReTweets23Favorites·Details
#12
Јас не сум јас кога сум без обврски.
3ReTweets20Favorites·Details
#13
Сакам тука https://t.co/Xh0PvOBvcE
1ReTweets26Favorites·Details
#14
Ако утредента не те болат сите можни мускули после денсањето, не си поминал убаво.
1ReTweets21Favorites·Details
#15
Ми се соголува нечија душа. Онака, безмилосно.
2ReTweets16Favorites·Details
#16
Земи пуканки и дојди да си правиме филмови.
1ReTweets19Favorites·Details
#17
Колку убави луѓе а толку малку харизма.
1ReTweets17Favorites·Details
#18
Фантазираш, ко да не знаеш дека е невозможно.
2ReTweets12Favorites·Details
#19
Добро утро, живи сте?!
0ReTweets18Favorites·Details
#20
Мене врат https://t.co/sZaz6pZG0W
0ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Амазонbeliotpesjak4
2Самовилче🧚‍♀️samovilce3
3K a s l e r IIindijamen13
4Ебачот од Никарагваcherga_omnes2
5баба зинетиcentraphor092
6🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore2
7Neswickedchristo2
8Ким Јонг-унdiktatorot12
9мала карта делиbelanaccc1
10вина невинаnalutilus1