TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

dokolenko @mk_dokolenko
#reach: 20135   ( 1197th )
#followers: 2911   ( 1437th )
Раскопаа и го оставија така све ва им ебам лоповско https://t.co/rQkREEVkAq
12ReTweets83Favorites·Details
Заврши бањање на Јадранот,а вечерва дејт со љубовта имам после неколку дена….не дека ве заболе ама си направив муабет😁 https://t.co/QHIIq2UhFC
0ReTweets36Favorites·Details
Добар ден добри луѓе https://t.co/q2PrdOnKUy
1ReTweets23Favorites·Details
Добро вечер добри луѓе https://t.co/xZRIIXsybY
0ReTweets14Favorites·Details
Со љубовта https://t.co/FVquMURTrK
0ReTweets14Favorites·Details
Малку да се осфежам https://t.co/yHyVCWVBx1
0ReTweets11Favorites·Details
Може едно кафенце сега на раат https://t.co/NdLOobB2aB
0ReTweets4Favorites·Details
@KakoPaDaNe1 Камења ама топ ми е и вида одлична
0ReTweets1Favorites·Details
@KakoPaDaNe1 У вода со залет🤣
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Little Wing (Sting Tribute to Jimi Hendrix) https://t.co/4kXqajWajv
0ReTweets1Favorites·Details
3 people followed me and 2 people unfollowed me // automatically checked by https://t.co/CZ829ks5OY
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KillBillkakopadane14
2❃Delfina❃dzundzul1
3Thunderstruckmikroskopiram11