TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Змија @mkdlionsmkd
#reach: 19850   ( 1261st )
#followers: 2032   ( 2087th )
Струјата ич не е скупа ако живиш у Арачиново.
12ReTweets63Favorites·Details
На сите македонски граѓани од ЕУ вероисповед им ја честитам новата година и им порачувам дека : НАТО ќе ги грее,ЕУ ќе ги грее,пошто името не ги грееше.
1ReTweets2Favorites·Details
У лето,баш тогаш не ни работат авионите за гасење пожар или немаат гориво.
У зима,баш тогаш немаме гориво за затоплување и машини за чистење снег...
Ние у глобала сме ОК држава,само не ни се погоди климата.
0ReTweets10Favorites·Details
Скопјани,денеска слободно може да ставате паричка.
Никој нема да ве кара. https://t.co/rihStSjRVe
0ReTweets4Favorites·Details
@kezhmanprvi Ти текиња Заев твој кога го избрка "јужен тек"да не поминува низ Македонија само за да му направи ќеиф на фашистот Бејли?
Е сега низ Бугарија поминува.
0ReTweets8Favorites·Details
@kezhmanprvi НАТО не ве грее?
Нели за тоа име сменивте.
0ReTweets7Favorites·Details
@kezhmanprvi Голем проект на владата на СДСМ,парно у зима....како тоа не им текна на ВМРО.
0ReTweets7Favorites·Details
@drakulka143 @MrsUnkn20907730 Па вреди... тетовчанец.
0ReTweets6Favorites·Details
@Skitnikot7 Никој не сака со вас у Спејс.
0ReTweets2Favorites·Details
@Skitnikot7 Седи мирен.
0ReTweets1Favorites·Details
@sveste_tese Не не,баш функционира.
Ете народот познава што е добро и си гласа на избори.
Баш си функционира.
0ReTweets1Favorites·Details
@Elenazzz Против 🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@drakulka143 @BokiAlterEgo Ај ма ти седи мирна.
0ReTweets1Favorites·Details
@drakulka143 @BokiAlterEgo Порно,еротика ова-она.
0ReTweets1Favorites·Details
@MrsUnkn20907730 Ќе изгуби у второ коло.
0ReTweets1Favorites·Details
@drakulka143 Е како
0ReTweets1Favorites·Details
@GoranBabik Таман работа да не е србска.
0ReTweets0Favorites·Details
@unitedforever08 Со Јунајтед тука се некаде.
0ReTweets0Favorites·Details
@unitedforever08 Со Јунајтед поблиску се....мислам географски.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Вампиркаdrakulka1435
2Darko Kezhmankezhmanprvi4
3Кичеецотunitedforever083
4Бокиbokialterego3
5СКИТНИКОТ🗝skitnikot72
6Sveste tesesveste_tese2
7Карпаmrsunkn209077302
8Горан Бабиќ 🔱🔱🔱goranbabik1
9Elena Zarkovskaelenazzz1
10XooXxooxyyy1