TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

навивач @mkdpece
#reach: 0   ( 21101st )
#followers: 2551   ( 1688th )
Се крие пустата. https://t.co/07qqrMRd66
2ReTweets24Favorites·Details
Добро вечер. https://t.co/UHVzuQiKvl
0ReTweets20Favorites·Details
Мојот мозок не е корпа за отпадоци, па да слушам сè и сешто.
1ReTweets6Favorites·Details
Чита и жаља шо су писмен.
0ReTweets4Favorites·Details
После толку години, денес сфатив зошто љуѓето се сончале пред да одат на одмор.
0ReTweets7Favorites·Details
Многу ми е јак моментот кога објаснуваш нешто и чупе ќе ти речи со воодушевување "лелеее"...
0ReTweets6Favorites·Details
@TR1k5teR Тексас е ова, кој знај, знај. 😄
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@Ubava_i_milna За да бидат исончани
0ReTweets1Favorites·Details
@__Canis__Lupus Убајна. Сериозно
0ReTweets1Favorites·Details
@Ubava_i_milna Наздравје
0ReTweets1Favorites·Details
@elenaelena0306 Шампон од коприва
0ReTweets1Favorites·Details
@aliciakeysfromb Овде читам, не слушам 😄
0ReTweets1Favorites·Details
@aliciakeysfromb Не е исто 😄
0ReTweets1Favorites·Details
@eftelijanamajka Обично подолу му е тезгата, ама го имат збркано изгледа
0ReTweets1Favorites·Details
@Tracker75549807 Ова е извадок цитат од Џемо Бимбиљ на времето, не знам на кој дијалект би му дошло, можда охридски
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алиша 🗝️ 🗝️ Алмаз 💎aliciakeysfromb3
2Sunshineubava_i_milna2
3Александарtr1k5ter1
4Т__canis__lupus1
5твој фанelenaelena03061
6Εφτελιαeftelijanamajka1
7Fourtracker755498071