TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ᗰᗩᗰᗩ 🌻 @mladamama03
#reach: 95073   ( 112nd )
#followers: 12429   ( 77th )
#1
На денешен ден пред три години си го родив моето трето медено колаче 🌟 https://t.co/0pDZwtt8SV
13ReTweets534Favorites·Details
#2
Вчера не си легна дур не беше сигурен дека му испеглав кошула и му оставив лептир машна. Морал да биде убав денес кога ќе и ја давал роденденската покана на Ана.

Ах бе дете :)
38ReTweets358Favorites·Details
#3
Тфитер не е з https://t.co/M5jwQAwaGG
10ReTweets354Favorites·Details
#4
Ај добро утро.
Да се изглупираме вака сабајлечки 😂 https://t.co/gk1a7h8Buk
6ReTweets237Favorites·Details
#6
Има луѓе во кои можеш да се заљубиш безброј пати. Во карактерот, душата, очите, начинот на кој зборуваат....

Па пизда им матер шармантна.
31ReTweets136Favorites·Details
#7
Среќен ден симпатични :* https://t.co/oXzpTweCH2
22ReTweets133Favorites·Details
#8
Бело на све иде, така? 😂 https://t.co/dEBmeFDrPd
4ReTweets179Favorites·Details
#9
Здравоооо, ова сум јас https://t.co/r4eiJH1rGP
25ReTweets111Favorites·Details
#10
Пред да си ги пуштите децата надвор, ве молам научете ги да бидат културни. Ве молам!!!!
19ReTweets120Favorites·Details
#12
Не знам за вас ама јас 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 https://t.co/Xke9tQOnOC
17ReTweets122Favorites·Details
#13
Дали сте знаеле дека, се поголем број на забегани особи се котат на твитеров? Срцушки <3 https://t.co/1mrGb6KJRc
13ReTweets125Favorites·Details
#14
Полуселфи ако? 😂😂😂😂 https://t.co/GrimuBR9rq
2ReTweets143Favorites·Details
#15
Добро утро и среќен ден симпатични :* https://t.co/Oe2MBhx0ny
2ReTweets132Favorites·Details
#16
Влагам да бањам деца, излагам ја избањата 😂
9ReTweets111Favorites·Details
#17
Поарно тука да пукам него децата со влечки да ги мавам 😂 https://t.co/GpXyt92tRX
6ReTweets114Favorites·Details
#18
Денов е прекрасен. И ја исто.

😂
13ReTweets90Favorites·Details
#19
Колку оцет изнашибав. Браво 🙄 ама па не ми смета 😂 https://t.co/CSbHoxffcg
6ReTweets101Favorites·Details
#20
Ми се пие вино, јебем ти антибиотик😑
9ReTweets86Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Беља_belja44
2Букетbouqet10029
3Смешкаsmeshka_22
4медведь 🐻deathlyh0rcrux17
5crvenokosata2eyeshadow14
6Флопи Дискетаmrgudam14
7Лабавbrejkrollz13
8Пецкоatanasoski7113
9Рокенрол Фирер 🎸🤘zaumna_sila111
10Мацкоfebruar196711