TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

mladen_mnogu_gladen @mladen_mn
#reach: 0   ( 34648th )
#followers: 2213   ( 1900rd )
@box_kiki @tikemikazes Чекај малку Drag queen ја нарекуваш “Македонка” кажи дека е педер -геј, не го ветреј народов, имавме 3000 овакви на круз, па повише, гардероба, перики, шминки носеа од една жена, и да ете ОН бил од Драчево
1ReTweets3Favorites·Details
@kristinna_vel Му избега пилето и на овој😂
0ReTweets0Favorites·Details
@IamAliceMadness @box_kiki @tikemikazes Ме заболе ти ќе кажеш, ја си кажав тоа што мислам, и тоа што сум го видел, а ти што сакаш мисли си и кажуј си , ама ич не ми смета
0ReTweets0Favorites·Details
@IamAliceMadness @ickotwitko @box_kiki @tikemikazes Абе тоа твоја работа и твое право, што сакаш прави си, не ме интересира, ама секој може да си го каже своето мислење
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🏳️‍🌈ТвитеротНаАнаФранк🇲🇰box_kiki3
2Баба Ванѓаtikemikazes3
3aлисa у вондeрлeндiamalicemadness2
4Kristinakristinna_vel1
5Ickoickotwitko1