TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mojte Motaoko @mmotaoko
#reach: 39   ( 3040rd )
#followers: 39   ( 35451st )
@toilet_paper10 А милион пати јадеа гомна: што им фали на хрватите, во нивниот устав сме и ние. А таму да ти било еден народ и колку сакате МАЛЦИНСТВА, па дури и македонците. Со две раце потпишувам и нашиот устав да биде ваков. Бугари??? И нив и ескими да туриме!!
0ReTweets5Favorites·Details
@frank_furt567 По глуп од смрдс бот нема. По теркот на хрватскиот устав македонскиот ќе биде единствен народ, а сите останати малцинство.
0ReTweets3Favorites·Details
@Gerasim_mk @pandorabox97 Ama, bugarite kje bidat vo ustav, Micko popusti.
Ајде, ако толку ги сакате во устав, сложете се сите со ова!
Ајде, пичке, ајде, пошто многу сакавте устав да отворите, "не бидете како Мицко, анти ЕУ". Не го запирајте прогресот!
0ReTweets1Favorites·Details
@048522188 @kvakvatop Не ни требаат, бе. Ама ќе си побараат и ќе си влезат. Ти текнува...
0ReTweets0Favorites·Details
@marsedonec Лево=zoom
0ReTweets0Favorites·Details
@Percentivity Сликава е кога дуи си прославуваше во собрание дека владата на Зец не паднала поради еден што се "изгуби некаде" кога се гласаше.
Една слика, цела вистина:
Спасен, а заробен!
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
@ricwe123 The signs are everywhere, we are doomed!
0ReTweets0Favorites·Details
@vsamak А што ако предлогот е подобар од претходната опција/ситуација? Како се вика тоа?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мада Фака0485221881
2kvakvatopkvakvatop1
3Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper101
478%marsedonec1
5웃ДАМЛА⚉percentivity1
6Liverfrank_furt5671
7kanyeyedabestever1
8Ѓерасимgerasim_mk1
9ПандоринаКутијаpandorabox971
10Vele Samak 🇲🇰🇺🇸vsamak1