TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марвелка @morskaezerska
#reach: 33715   ( 856th )
#followers: 2896   ( 1313rd )
#2
Не ми се верува.
Wakanda forever.
💔 https://t.co/SVixC9R8Bc
10ReTweets45Favorites·Details
#3
Ми фали да ги гледам Авенџерс во кино.
4ReTweets15Favorites·Details
#4
See they can trigger me, but they'll never figure me out.
3ReTweets7Favorites·Details
#5
АЈМО КЕШ СТИГНА 🥳🥳🥳 https://t.co/pcw6ymF0aJ
0ReTweets14Favorites·Details
#6
Јас сум сведок на ова. https://t.co/zcsJ35saRZ
1ReTweets4Favorites·Details
#7
“It was a pleasure to burn.”
Fahrenheit 451 https://t.co/82IjDYstHU
1ReTweets7Favorites·Details
#8
It's a good day man. https://t.co/2EFJUr0osV
0ReTweets8Favorites·Details
#9
@FiljanShtrkot Жими се луѓево ќе почнат да мислат дека си сериозен, кој ќе се објаснува...
1ReTweets1Favorites·Details
#12
Ако беше само ваш проблем ко што кажа немаше да објавувате апсолутно се тука децо.... Али океј 😏
It is what it is. https://t.co/L3CMKxvXLK
0ReTweets6Favorites·Details
#13
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@FiljanShtrkot Ќе ти префрлам.
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@Garowski17 Молам Гаро?????
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@FiljanShtrkot Знаев дека ми ги броиш ццццц
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@dezhurenkrivec Лека полека, легнуваат 😇😇
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@FiljanShtrkot You can get away with anything you say and i will love it?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Диегоfiljanshtrkot5
2Прото Типdezhurenkrivec4
3Гаровски™garowski171