TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

The Keeper 🔱 @moskopole
#reach: 19709   ( 1010rd )
#followers: 1296   ( 3525th )
@100deutschemark Брука невидена.
Отворено соработува со со фејк њузерите: вемерџани, анти-ваксери, рубљаши, теоретичари на заговор, кју анони, екстремна десница и Левица.

90 факин проценти се овие на твитеров.
7ReTweets17Favorites·Details
@DieFrau_Nat Јас тоа го поддржувам. Исти насоки доби мојата фирма во Германија. Ние тука во Македонија немаме такви препораки, а радо би се приклучил на истите.
1ReTweets5Favorites·Details
@naked_Otok Тоа е таа желба за докажување на независност, неутралност, исташтво...изнад ситуацијата се
0ReTweets4Favorites·Details
@CandoGolemiot Треба со сила да ја вакцинираме анти-ваксеркава Зелче.
0ReTweets3Favorites·Details
@DameChkatroski Сум бил во многу италјански градови. Сегде гледам Италјанци. Забавни луѓе, наш менталитет.
0ReTweets2Favorites·Details
@Nedopirliva1 Приказни од администрација.
0ReTweets1Favorites·Details
@jiggymkd @MilevskaTanja @FlavrSavr Немој така сега, независна е авторката. Ниту за едните, ниту за другите.
0ReTweets0Favorites·Details
@onepickright Господ да ги поживее комуњарите.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kebide27kebide272
2100Marki100deutschemark1
3Nаtaш@diefrau_nat1
4Сандокан де Мартиниqdamechkatroski1
5Цандо Големиотcandogolemiot1
6НЕДОПИРЛИВАnedopirliva11
7СплинтеРnaked_otok1
8Rumburak 🌐🇲🇰🇦🇹jiggymkd1
9вицови за душаflavrsavr1
10@МаунтМацедонt_dragi1