TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

El Duderino @mrblueberry258
#reach: 32325   ( 870rd )
#followers: 597   ( 6802nd )
Кога луѓето ме прашуваат како успевам да ги почитувам мерките толку ревносно 🖕🖕 https://t.co/3lOQF5VuDJ
9ReTweets40Favorites·Details
Изјавите на НБРМ за криптовалути во 2021 be like https://t.co/t0HzTB3xKf
7ReTweets24Favorites·Details
Ајмо на бургерчина https://t.co/51xIESYv6K
1ReTweets42Favorites·Details
Треба дупки на каишот да праам.
0ReTweets17Favorites·Details
@penggemaar @senadaruc тоа што е експерт за неговата работа е супер. чоекот се упикува во многу дискусии кои не го засегаат и се прави попаметен од другите.

а иначе не знам за што се работи во моментов, не пратев. можда е во право, ама тоа не го вади од кошот „ама знаеш ли кој сум јас“
0ReTweets4Favorites·Details
@astrogrev Накај добрата
0ReTweets4Favorites·Details
@rand_lucifer Games 8 years ago/Games today 👇 https://t.co/vOHV58YHS9
0ReTweets3Favorites·Details
@zoranveli братми се пишува во еден збор на интернет
0ReTweets3Favorites·Details
@Anders_road не умре џени од сида
0ReTweets3Favorites·Details
Шо стори бе Инди https://t.co/W0FOgbqER9
0ReTweets6Favorites·Details
Ти вика да не го тупиш

*го тупи https://t.co/BD7PMqls4N
0ReTweets3Favorites·Details
@metodij_a До ноктите е друже
0ReTweets3Favorites·Details
Јас напролет https://t.co/31ozZGCwut
0ReTweets3Favorites·Details
@IamAliceMadness боље за документи ма па ти
0ReTweets2Favorites·Details
@LogoDesigner_SK @rand_lucifer не викам не. ама да имав екстра пари, ќе си напраев гејминг пц машина за у дневна наместо консола, да бидам искрен. плус кај нас ептен е заебано со залиха на игри.
0ReTweets2Favorites·Details
@rand_lucifer @LogoDesigner_SK си купуваш курац онлајн со playsation регионите
0ReTweets2Favorites·Details
@LogoDesigner_SK @rand_lucifer епа кур ја сум на бугарски пошто имав чоек шо ми носеше ваучери ама сеа со коронава кактус у гз
0ReTweets2Favorites·Details
@XooXyyy @LogoDesigner_SK @rand_lucifer заради вакви работи секогаш чекам 2 години пред да купам нов пс.
0ReTweets2Favorites·Details
@XooXyyy @LogoDesigner_SK @rand_lucifer ја морам пошто децава имаат attention span од 5 минути и играат 6 различни игри.
а и ја исто, пошто истовремено играм по 3, а плус мора да ги имам бладборн и монстер хантер инсталирани секогаш.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Johnny Srand_lucifer9
2Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar2
3XooXxooxyyy2
4The Lyric Tenorlirskitenor2
5Bad poetry bot 9000izrodot2
6Г-ѓа Старкmarincepink2
7Синеcorner_432
8Senad Aruc - deepdarksenadaruc1
9⚡zoranveli⚡🤘zoranveli1
10aлисa у вондeрлeндiamalicemadness1