TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карпа @mrsunkn20907730
#reach: 53231   ( 407th )
#followers: 0   ( 1150rd )
Денес ми е 22 годишница од брак. Крв, пот, солзи и смеа заедно. И да го вратам времето ништо не би сменила.
14ReTweets407Favorites·Details
Домашни фурнаринки
Повелете од изволтево 😂 https://t.co/PUouXcQQaD
15ReTweets278Favorites·Details
Не се толерира се во животот. Така луѓето знаат како да се однесуваат со вас. Вие ја водите играта. Како и колку ќе дозволите, така.
18ReTweets92Favorites·Details
Си ја чував за утре, ама само што се свртев бе, веднаш ми снема парче. Да не напрае човек 🍰 😳😳 https://t.co/MfAvu4ienh
5ReTweets166Favorites·Details
Јунешко џигерче и домашно пиперче. Да се лукосаме 😁 https://t.co/rw32db9D2G
5ReTweets136Favorites·Details
11ReTweets57Favorites·Details
Секој има право да си го одбере животот како што сака да му биде. Некој има можности, некој нема. Тоа не значи дека треба да се мрси околу. Секој со своите одлуки. Туѓо гајле не берете. Гледајте си пред својот праг.
7ReTweets56Favorites·Details
Денес денот Свети Мрза Чудотворец.🙏
9ReTweets49Favorites·Details
Ми се гади твитеров од сликиве со натртени газови.
6ReTweets58Favorites·Details
Петочки 🎶🎶

David Bowie - Heroes

https://t.co/X1hxXMvzfS
12ReTweets32Favorites·Details
Не бе не 😂😂😂 https://t.co/ZMyUnNk1vn
6ReTweets48Favorites·Details
5ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1andon.ru🔱🔱🔱andon_ru2
2Scarlett O'Harascarlett_o_52
3Гилмор од МКflojdovacha2
4uncle Daniel from Pancharevopaparov2
5Alex Аlexalexalex1000012
6Чесната Куртизанаmitkohondrija1
7🍀tea_cup_it1
8Murtila Fjoratrkalezna1
9Један од синова блудних . ♉️♉️ 🇲🇰 🇷🇸novica18921
10Goransipin19661