TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Манче @mukomanche
#reach: 65607   ( 296th )
#followers: 2909   ( 1389th )
што сака да каже авторот? https://t.co/ScyjqULwpg
23ReTweets168Favorites·Details
Мајка ми: Ќе имаме гости, направи нешто набрзина мезе за со ракија, вино...

Мезето👇 https://t.co/VRv1tk92Wb
21ReTweets182Favorites·Details
рт дечки https://t.co/HCQScemplw
25ReTweets2Favorites·Details
кој го држи послужовнкот со мафини? 🙄 https://t.co/uuh7y8nrTX
16ReTweets131Favorites·Details
Овие колку пломби имаат забна ординација да им подзавиди https://t.co/2jsM76IjXy
13ReTweets97Favorites·Details
иста мајка https://t.co/rVPgJM3WAY
8ReTweets80Favorites·Details
Мислиш кралица Елизабета доаѓа па во живо на вести. https://t.co/ac3xQAXC2O
11ReTweets67Favorites·Details
Како Миа Костова е во Охрид во Ресторант Острово без вакцина да ми је знати?
5ReTweets74Favorites·Details
вакциниран и пијан https://t.co/rh5CjHqrgO
7ReTweets33Favorites·Details
slikaj picku kurvo https://t.co/ERTHDwRjFw
1ReTweets19Favorites·Details
0ReTweets20Favorites·Details
3 ќебиња. Толку е твитот.
0ReTweets15Favorites·Details
Да ми је знати како Ледиком работи...
0ReTweets2Favorites·Details
Кои се тие 10 души што протестираат пред Влада и зошто побогу, заради нив е во хаос цел град?
0ReTweets2Favorites·Details
@glupcho Бреееј евтинија
0ReTweets1Favorites·Details
@thedancingsd Честитки 🍀 ама не фали ич 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Idna_logoPetka Happy for you girl <3
0ReTweets1Favorites·Details
@Biska46161292 страшно, секој втор телефон е заебан од нивна страна, фискални мајко мила не знаат што е тоа
0ReTweets0Favorites·Details
@VDJALiEN 15 мин пеш
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Глупчоglupcho1
2Гата Доместикаthedancingsd1
3Lunata10mgbiska461612921
4Ali.Aiv BLMvdjalien1
5Зинаidna_logopetka1