TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

⚡️TheCableGuy⚡️ @n_thecableguy
#reach: 6735   ( 912nd )
#followers: 154   ( 19541st )
Да се забрани купување возачка дозвола.

Малце дожд и одма :
- Гужви по улици
- Тензија
-Сообраќајки со минимум 3+ коли
-Мислиш по лед возат
1ReTweets11Favorites·Details
-Недела,Сонце...
-Топ идам да го исперам моторот.
-Излагам, ми текнува дека го продадов 💔😔
-Јбг ке го переш точакот коа си глуп
-Плачам 🥲🥺🥹 https://t.co/TyNbK2tEXB
1ReTweets3Favorites·Details
@EhemijaMk Тој аларм може да воскресне човек.
0ReTweets2Favorites·Details
@Kozica_Cer Ке биде на есен... Јордан имаше мало прасе...
Имаше....
0ReTweets2Favorites·Details
@DeteLoso Ти си бе дечко Болесан.
0ReTweets2Favorites·Details
@alexalex070707 И никако некој да им земе СЕ !
0ReTweets2Favorites·Details
@MechanicSk00 @AristoCat221 Ванилици...
0ReTweets2Favorites·Details
@DeteLoso Седи глеј си цртани, не драпај мадиња.
0ReTweets1Favorites·Details
Sunny days wouldn't be special, if it wasn't for rain
Joy wouldn't feel so good, if it wasn't for pain
Death gotta be easy 'cause life is hard
It'll leave you physically, mentally, and emotionally scarred.

50 cent.
0ReTweets1Favorites·Details
@MechanicSk00 Сеа ке ти пратам слика да те боли...
0ReTweets1Favorites·Details
@MechanicSk00 Евети видео... уствари. https://t.co/LPmn0i95Tb
0ReTweets1Favorites·Details
@LileStechajka Ке го земе како Баба Внуче.
0ReTweets1Favorites·Details
@LileStechajka Како циган мрсул!
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Механичар 🛠mechanicsk0012
2🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka5
3Дете Лошоdeteloso3
4TheAristoCataristocat2212
5др. Кољоdr_koljo2
6ehemija.mkehemijamk2
7Јордан Пиперката 🇲🇰kozica_cer2
8Aleksalexalex0707072
9🧚‍♀️ Мила На Мајка🧚‍♀️_shieldmaiden892
10Ана Каренинаmarija179537742