TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наивна @naivnata6969
#reach: 3206   ( 1168th )
#followers: 854   ( 5438th )
Добро утро на сите што мислат дека Jeffrey Dean Morgan е секси 🔥🦦 https://t.co/O5bMStwGNP
2ReTweets13Favorites·Details
Премногу еволуирав за да се расправам 😮‍💨.
0ReTweets19Favorites·Details
Однесувањето на човечкото суштество во поглед на сексуалните прашања често е прототип за сите други начини на кои реагира на животот 🦦
1ReTweets14Favorites·Details
Сакам да мислиш на мене. Размислувај непослушно.
2ReTweets9Favorites·Details
Tvoje usne i tvoj pogled
i u ocima sjaj
tad govorili smo vjerni
da ljubav ta nece imati kraj
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
https://t.co/3Ex4XzZO2B
0ReTweets5Favorites·Details
@bejbiboy2 и мене на него 😔.. ете толкав шупак беше 😮‍💨
1ReTweets1Favorites·Details
Најдобрата ментална вежба е да бидете целосно искрени со себе.
0ReTweets5Favorites·Details
Кај сте бе буцкатори? 🦦 https://t.co/gv7hQU5zPP
0ReTweets5Favorites·Details
@vortexlady14 @MacyImYesIm кој ја ебе
0ReTweets3Favorites·Details
@Hector19819 Мекедонија
0ReTweets3Favorites·Details
@Hector19819 Каде не чини? во Северна.
Јас кажав Македонија
0ReTweets3Favorites·Details
@vortexlady14 @Babyblue4433 🤦‍♀️.. ма какво те сакам шо ви е на вас 😏
0ReTweets3Favorites·Details
@PrinceWhite1989 @Babyblue4433 @Anestezija12 @Vesna221091663 @_MarinaJaksic со мене невиност ќе изгубиш
0ReTweets3Favorites·Details
@DecimalFawn4210 @PrinceWhite1989 @Babyblue4433 @Anestezija12 @Vesna221091663 @_MarinaJaksic ја ќе навивам ко Дарла од Алфа Алфа
0ReTweets3Favorites·Details
@PrinceWhite1989 @_MarinaJaksic @Babyblue4433 @Anestezija12 @Vesna221091663 @dupacotodtviter која на која сега.. не испобуни аман
0ReTweets3Favorites·Details
@Vesna221091663 @PrinceWhite1989 @Babyblue4433 @Anestezija12 @_MarinaJaksic ставај лајк и трај си и шо и да ти каже @PrinceWhite1989 само така е кажи му
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aлистер Блекprincewhite198931
2БејбиБлу 💋babyblue443329
3Agnostikagnostik2321
4Zarko Ristovskidecimalfawn421020
5една _ Македонка ☀️vesna22109166319
6Анестезијаanestezija1217
7Учителката од Тајланд_marinajaksic17
8Чичко кумплунгdupacotodtviter12
9Top Tandilajla6844137511
10Професор Цветковиќtome_corner6