TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најјјреалната @najrealnata
#reach: 26735   ( 337th )
#followers: 1073   ( 4382nd )
Колешкава ми вика: Никад нема да си најдеш маж на Тиндер.
- Ама го најдов твојот 😊🤭
23ReTweets244Favorites·Details
Сте приметиле ли дека сингл особите не се курвите во причава више?
Вие зафатениве?! Мајка ебавте... 😏
5ReTweets41Favorites·Details
На гасеницата сите и се смееле кога викала: Еден ден ќе летам, ќе видите !
Сите, освен пеперутките 😉

Добра ноќ🦋
5ReTweets30Favorites·Details
Во моментот кога мажите ги научија дека способноста да сакаат е слабост, а жените дека е океј да "имаат" поголеми муда од мажите, тогаш отиде се по ѓаволите, буквално.
5ReTweets29Favorites·Details
Во продавница на пазарење не се иде мртов гладен, веројатно махинално ќе одбереш погрешни работи.
Исто е во животот.
Никогаш не влагај во врска кога си осамен, махинално ќе одбереш погрешна особа.
Кога си очаен, се фаќаш за све што посакуваш, не за она што ти треба.
Размисли 😌
1ReTweets17Favorites·Details
Коа постам, а они мене вака... https://t.co/tZI2a4A5EF
1ReTweets8Favorites·Details
@MadmuazelGin А буткава ако ми искача 10 цм од страна? За раменициве метарипол широки да не прашувам ич....
0ReTweets6Favorites·Details
@marijadzs Преслатки се, прељубовни, сакаат да се гњават и мазат, одлични се со деца - енергични се исто како и децата, така да ќе си бидат постојани "уморувачи" едни на други. Сакаат малку подолги шетања (ако сте во куќа одлично) и си треба посветенист кога се воспитуваат (своеглави се
0ReTweets3Favorites·Details
@marijadzs И знаат да се инатат).
Се митарат кога им се периоди за митарење, влакното пошто им е иглесто е во секој случај боље што не се праат пуфки од крзно)
Сумарум:
Љубовни 10/10
Забавни 10/10
Енергични 10/10
Тврдоглави 10/10
Умни 6/10
Митарење 5/10
Потребна посветеност према нив: 9/10
0ReTweets2Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ Е за френч поубава ми е формата ваква. Оние горе не се ни коцка, ни овал, ни балерина. 😬
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Потенцијален геј 🤐
0ReTweets1Favorites·Details
@MadmuazelGin Знаеш дека сега видов дека круг е формата? Од старт е за дијагонално спремена шољава, како и да седнеш исто ти е 😏
0ReTweets1Favorites·Details
@IvoPop_ Коа си очаен?
0ReTweets0Favorites·Details
@IvoPop_ Има лекција, у секој случај.
Ако си лабилен, ќе те кошта скупо.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1M@raM@m@T@marijadzs2
2Мадмуазел Џинџер Синамонmadmuazelgin2
3Iv0P0pivopop_2
4‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_1
5пРоВокаторо !alekgreats1
6Плава ама Права 😏niighttstarr1