TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СплинтеР @naked_otok
#reach: 14984   ( 566th )
#followers: 15738   ( 44th )
И Бен Афлек и Џејсон Мамоа на отварање на канцеларија на Левица.
Секоја чест. https://t.co/TxUFtPVNp9
27ReTweets83Favorites·Details
Една факинг година молчиш за распадот на Скопје.
Излагаш со став и нормално владата ти е крива.
До пред 1 год Шилегов беше виновен за загадувањето, сега коа сте локална власт владата е.
Владата е крива за војната, владата е крива што уништивте се за 1 год.
Лицемери едни. Лигуши. https://t.co/tU11LD9r8g
21ReTweets89Favorites·Details
Заев е Марадона во светот на политиката.

п.с Зборено е со мк.робот, може да мине ова, битно е. https://t.co/624dNyPI0x
25ReTweets69Favorites·Details
Фали времето кога после дожд менталните неутро излегуваа да сликаат вирчиња со вода и да го колнат животот зошто им дал градоначалник ко Шилегов.

Сега никаде ги нема, вмровскиот пенис пред очи им попречува видик.
Никад боље од Данела да не видите.
24ReTweets53Favorites·Details
Е да бе Арачиново, иди Пехчево влези и апси да те видам. https://t.co/USrSS6i1un
23ReTweets43Favorites·Details
Па нели постигнаа договор? Зошто ќе протестираат тие пеесгодишните "студенти" од Левица?

Крмов не оди? Уствари он не е студент. хехе https://t.co/ZmMSa2OXZq
20ReTweets44Favorites·Details
За арно само нека е.
Амин 🙏 https://t.co/FejGa1oGFL
21ReTweets35Favorites·Details
Оф оф оф
Ајт наздравје https://t.co/jqi4HRwyUj
18ReTweets31Favorites·Details
Што не одат Валандово да апсат!?
Ајде бе бегај https://t.co/KQRj9TknU3
16ReTweets30Favorites·Details
Земале претреси праеле и апселе во Тетово.
Оди Виница апси да те видам. https://t.co/D1uJ4mSt4U
14ReTweets34Favorites·Details
Шефе, креатинчево што пари го земаш? https://t.co/eDeHxxOSaR
16ReTweets23Favorites·Details
Unite for new Louis Vuitton campaign https://t.co/mvrp39W3V0
13ReTweets32Favorites·Details
Ah shit here we go again https://t.co/Uihreiwz5f
9ReTweets47Favorites·Details
You vs the guy she tells you not to worry about https://t.co/55tTFbgF95
15ReTweets22Favorites·Details
Нашите Јапанки <3 https://t.co/04cKam9D9c
8ReTweets43Favorites·Details
Ај што никој не го викнал за лидерска, ај што сам си дава значење, ама 'тврд орев' биле бе :))))))))

Тој тврд орев изглеа го крши само пенис на беса и алијанса? :))))))))))))) https://t.co/deEduCzsar
7ReTweets32Favorites·Details
😂😂😂🤡 https://t.co/IWKpou2wje
6ReTweets24Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Паланчанац за 🥇kurka_325
2Eroll Erko Odiseaodiseja42
3The G Pockthegpock1
4Smakjovladimirsmako1
5Darko Kezhmankezhmanprvi1
6Цандо Големиотcandogolemiot1
7Maximum Overtrollmaximovertroll1
8НиколаСтрезnikolastrez1
9Yokojordantscho1
10what the hellflavrsavr1