TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џојди Вижан @namlessbitch
#reach: 43864   ( 547th )
#followers: 2419   ( 1712nd )
Земја да нема да ве закопат,да ви ја ебам крвта мајчина судијска
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии