TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Напизден //////™ @napizden_minion
#reach: 50001   ( 641st )
#followers: 1368   ( 2755th )
#2
Муртињо само што објави почеток на цензура на интернетот!
2ReTweets13Favorites·Details
#3
#ОнаКога повеќе ти влага, отколку излага... #ШаренКуртон https://t.co/QjfMObll5A
1ReTweets10Favorites·Details
#4
Свињоловот дава резултати а?
3ReTweets4Favorites·Details
#5
#СедимеСо Катица Јанева откако пристигна на вилаетот... Не е Кацарска, али решив да ја понудам Домачица #јер специјална прилика... Ја свитка цела кутија и упаничено вика: Абе изглеа наебав... Ја глеам вака и викам јебига Кате, сите иаме лоши денови, ја како доов тука...
2ReTweets5Favorites·Details
#6
Баграта се врати во Скопје по 4 дена пауза и мир, па сега може да почне возењето со мотори под пуна гас, како и лудачкото возење со коли од кои рока Раста и остала музичка фекалија... #ОваЕСамоНашеСкопје
1ReTweets8Favorites·Details
#7
Ae pozdraf, srekjen pat i nogu pozdraf do Zokita i semejstvoto https://t.co/iIan18YDZj
1ReTweets6Favorites·Details
#8
Еден ден... ќе биде предоцна
1ReTweets5Favorites·Details
#9
#СедимеСо Саше Поликлинико откако неговата хероина заврши во Шутка... #Селфи #NewProfilePic https://t.co/mszv3a45Rq
1ReTweets5Favorites·Details
#10
Треба да Ве изгубат за да сфатат колку вредите, но треба и да знаат дека некои нешта во животот немаат "Undo"
1ReTweets3Favorites·Details
#11
Za voda sostojbata, ako mozhe... https://t.co/v191MrCp9v
1ReTweets3Favorites·Details
#12
Здраво, од каде си?
-////донија 🙏
1ReTweets2Favorites·Details
#13
И нема друг начин да се задоволи правдата во нефункционална држава, освен крв за крв... Дежурните душебрижници сега би кажале дека тоа е радикално, но никој од нив не би сакал да се најде во иста позиција бидејќи знае дека исто би постапил.
https://t.co/FOV6TPmFvE
1ReTweets2Favorites·Details
#14
I prefer sleeping rather than being awake, because only than we are together and happy, only than - when I dream...
#НапизденТвитаНаЕнглески
1ReTweets1Favorites·Details
#15
Кичеец им го начука на сите, а?
0ReTweets2Favorites·Details
#16
@milanzng 🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@_mimkaa_ Поголем ќотек од тоа да ја остаи... Нема.
0ReTweets0Favorites·Details
#19
Ова е од обичните извинувања... Тие до небо се за големи посеритиси 😆 https://t.co/mfbOozBIBV
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mалечка_mimkaa_1
2Командант Маркmilanzng1