TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Colombiana @narco_girl
#reach: 28768   ( 1156th )
#followers: 1901   ( 1948th )
#1
Како бе може да го фејвате пак оној дебелиот што лапна 350.000€ за индиска направа...
Се дозна се, деактивираше твитер некое време, забораивте, и сеа пак си цепа а вие ко телиња... Значи поглуп народ од нас во цел свет нема. Се што се дешава заслужуваме дури и малце ни е.
19ReTweets87Favorites·Details
#2
Уште се палите на следачи бе... ко они животот да ќе ви го наредат
8ReTweets20Favorites·Details
#3
Кој отиде у пензија отиде, од Нова Година за новите пензијата паѓа од 80% на 67% од просечна плата.
Наздравје твитер баби и дедовци 👵👴
7ReTweets23Favorites·Details
#4
Еве како за промена @Zlatna_Kniga наместо трол, пишете твит од типот "Во Златна Книга има најмалце 10 фирми од Радовиш кои може да се исконтактираат и да донираат по 1000€ и да се плати операцијата". https://t.co/yFzIdAV01l
10ReTweets12Favorites·Details
#5
А ко вчера да седеше на шоља у спортлајв, колку брзо тече времево... https://t.co/nVaZSneMFt
6ReTweets18Favorites·Details
#6
Највеќе што мразам е кога на некој му враќам кусур на каса нешто ситно, не ги зима парите и ми вика "Нека"....
дечко КАМ е ова не кафич....
2ReTweets23Favorites·Details
#7
Убаво сте се дотерале, а со лицето ко од трактор изорано што правиме ?
2ReTweets23Favorites·Details
#8
Ако ти се ебе пиши и у дм, не туку и се лигави у риплајс од околу секој ден.
3ReTweets18Favorites·Details
#9
Дебели машки што гледаат фудбал од увек ми биле поголеми мужи од оние што идат у теретана и не пратат никаков спорт.
4ReTweets9Favorites·Details
#10
Ако на вас не ви сметаат влакната на кревет од кучето, на гостите им смета. Имајте осет...
4ReTweets9Favorites·Details
#11
Ама зошто да го учам, ќе ми треба некад у животот?
Животот: https://t.co/ljbvDsHbft
1ReTweets15Favorites·Details
#12
Ја бутнаа куќата кај Окта, па уште се жали ќе тужел. Абе сруши го и плус у затвор пикни го. Цело Скопје знае дека ја дигна куќата (соба 10 квадрати) за 5 дена кога дозна дека ќе се прави булевар. Град Скопје му давале 200.000€, човекот си барал 400.000€. Бизнис ќе тера со ѓавол
0ReTweets18Favorites·Details
#13
Доста со тие бљувотини како кучињата биле чисти души, можат да ти дадат искрена љубов...
Кучињата се најголеми расисти, на цигани лаат само. Немојте да се заебете у коментар да пишете "нема везе и мене ме лаат" 😅
2ReTweets9Favorites·Details
#14
под итно! https://t.co/8ICmwuSoxW
2ReTweets8Favorites·Details
#15
Што работиш?
- Радиолог
Ејјј дај бе види нешто радиово две години исти траки се вртат на Фортуна...само хитови* https://t.co/hJ3Xye7UI8
1ReTweets8Favorites·Details
#16
Господинот ни дете ни жена фино лепо си измислува Нијеседесило приказни и лабаво си лапа фејвови.

Тежок Морон на кого би му го одзела правото на твитер без око да ми трепне! https://t.co/abEZSneiKd
1ReTweets8Favorites·Details
#17
Да ретвиташ секој ден вмровци што после доаѓање на власт ќе си лапнат пара или функција треба да си со пречки во развој. Истото се деси со комуњарите и пак испаѓате овци...
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Сте позајмиле пари од некој на твитер ?
1ReTweets7Favorites·Details
#19
Мрази цигани, спие со шиптари. Етнички фетиш 😇 https://t.co/m82fZIb2Bx
0ReTweets10Favorites·Details
#20
Твитер ли е, животинско царство ли е...
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1RASPUSTENICAraspustenica1972
2Николинаnikollinna21
3🍁🍂Штеваљ 🍂🍁el_megunogovic1
4Pedro Sánchezsanchezcastejon1
5Todorovski Vladimirtodorovskiv1
6🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore1
7Златна Книгаzlatna_kniga1
8Зоран Заевzoran_zaev1
9GoceOdPrilepgoceodprilep1
10IvLaivanalazeska1