TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 60017   ( 281st )
#followers: 804   ( 5248th )
Дечки, бараме вработен за во Хепи Салад, некој кој навистина сака да работи и му треба работа.

Retweet pls
96ReTweets44Favorites·Details
Се успав малку :)
0ReTweets6Favorites·Details
Некои продавачи не знаат како да ти продадат нешто.
0ReTweets2Favorites·Details
Денес денот ќе ми биде долг и напорен 🌪
0ReTweets1Favorites·Details
Многу сум сменета во последно време. Во последно време не се препознавам. :)
0ReTweets0Favorites·Details
Сега веќе почнува да ми станува досадно 😏
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии