TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трпана @natalijaaat
#reach: 88457   ( 158th )
#followers: 9503   ( 166th )
#1
Се вдомува Беба, сака некој венче за коса? 😁💖🐾 https://t.co/XjTVePq4kH
41ReTweets65Favorites·Details
#2
Медо ИТНО БАРА ДОМ!!!
Неговите газди не го сакаат повеќе и сакаат да го еутанизираат, ве молиме отворете го својот дом за него, му треба само еден двор 💖🙏😢 РТ https://t.co/l2Zkj2MH69
50ReTweets13Favorites·Details
#3
Дара, среќно вдомена 💖🐾🍀 Дара беше оставена со својата мајка во Вардариште, инаку чистокрвни шарпланики, сега пристигна во својот нов дом во Шкотска 💖🐾 со среќа Дарче 😁 https://t.co/FPYy0gGrBq
12ReTweets79Favorites·Details
#4
Тафталиџе најдена е хаска, ја бара ли некој?! https://t.co/BRGWwJFJUd
23ReTweets21Favorites·Details
#5
Балзам за шепи 😍
Органски и супер ефикасен 😍
Само 200 денари, а ќе помогнете на некој наш бандит 😁😁😁
Кој сак нека пише коментар 😀
Споделете 💛 https://t.co/dd9FO0u05s
20ReTweets28Favorites·Details
#6
Ок распишуваме тендер, ама ако можеме да поминеме гагаџиски како прави македончиња најубаво ќе биде 🤪 бараме некој што би ни изработил Лого за нашта граѓанска иницијатива "Шепасти Ентузијасти" понуди во ДМ ве молам РТ 💖🐾
23ReTweets17Favorites·Details
#7
Многу е едноставно, потпишете се и споделте. 💖 Уште малку фали
https://t.co/Yuzk41esZE
23ReTweets16Favorites·Details
#8
Дечки ја правиме најлошата шепаста забава, во најлошиот кафиќ @Vinyl_mk во Недела 2 Јуни ве чекаме, кој сака донира, кој нејќе пие лошо кафе! Се гледаме! 🐾 Старт 12:00
https://t.co/0tb2szmOq9 https://t.co/A9DnqMzUEw
19ReTweets27Favorites·Details
#9
OHRID MACEDONIA 2019⚠️⚠️⚠️

POISONS ON EVERY STEP!
PLEASE WATCH OUT YOUR PETS, IF YOU SEE A POISONED ANIMAL PLEASE CALL THE VET!!!

CONSIDER ADOPTION ON A STRAY DOG FROM MACEDONIA!!!!

SHARE SO THE WORLD CAN SEE IT! @UNESCO @peta https://t.co/X5NcBcos5x
25ReTweets9Favorites·Details
#10
Се вдомува кане корзо женка, 6 месеци, вакцинирана, чипирана, прочистена од внатрешни и надворешни паразити, се бара само некој што ќе ја чува како што треба. Луѓето што ја дале на поклон ја земаат назад, бидејќи не е чувана како што треба, а тоа може и да се види по сликите🐾💖 https://t.co/7cyhrdPyRT
18ReTweets21Favorites·Details
#11
Само еден ден пред да го отрујат група од туристи се сликале со него, ова е Охрид, ве молам Охриѓани бидете на нивна страна и помогнете ова лудило да запре!!! https://t.co/3Qhu9ShROi
16ReTweets26Favorites·Details
#12
Утро! Поздрав од Луција, сметката на ветеринар не можеме овој пат да ја покриеме, до сега е 3510, а со терапијата ќе стигне до 6000 денари кој е во можност нека ни помогне.. Луција има демодекс во напредна фаза и опаднат имунитет
*БР. СМЕТКА: 300007020518596 Комерцијална банка https://t.co/N9BqpRQ0kL
19ReTweets11Favorites·Details
#13
Ве поздрави Ајви, вика фала за тие што донираат за неа,а и фала за тие што ќе сакаат да донираат. Силна женска е, утре почнува со терапија, со среќа мила 💖🙏 https://t.co/Aoba8oVysa
9ReTweets41Favorites·Details
#14
Луи веќе 5 месец во пансион завршивме со лекувањето конечно, сега е добар, 7 месеци наполни, мал раст ќе биде. До сега благодарение на @chokoleshnik го подмиривме лекувањето и пансионот изминатите два месеци, сега ни се потребни 3600 денари за да го подмириме овој месец! Споделте https://t.co/K0HuIx5D5I
18ReTweets10Favorites·Details
#15
Пресмешки ми е кога за расно куче ќе ме побараат 20 луѓе во рок од еден саат, а за Златко мили мој без нога ни за пансион не можеме да собереме па сами ќе си плаќаме. https://t.co/HqgpW4T7RH
11ReTweets26Favorites·Details
#16
Ohrid!!! Tourism??? This is the way that they treat animals!!!! Will you support tourism in Ohrid??? We WONT FOR SHURE!!!! SHARE https://t.co/WvbsKyOBWT
14ReTweets13Favorites·Details
#17
Итно бараме сместување во домашни услови!!! Споделете https://t.co/rIzMnORyWG
13ReTweets8Favorites·Details
#18
Ти за нас си секако победник @TamaraTodevska не направи горди ТЕ САКАМЕ 💖💖💖
3ReTweets37Favorites·Details
#19
ФИРОМ ни беше малер.
5ReTweets24Favorites·Details
#20
Дечкииии 😁😁😁
Успеавме 💛💛💛
Спартак ќе оди на операција во Бугарија 🎊
Неизмерна благодарност на сите кои помогнаа да се соберат овие средства 💛
Да сте живи и здрави 💛
Со повеќе детали кон крајот на неделава, го чекаме датумот 🌟💛🌟 https://t.co/AsKYtqvMCE
2ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1devojcetosokucinjatahejter_venus10
2Зоран Мијалковzoran_mijalkov9
3Грегорич Пекmarsedonec8
4Девојката Со Пичната Жилаkuracfyrom8
5Тик Так на радио.tiktaknaradio7
6Aleksandarsaleskopski7
7Motah /*место за ваша увреда*/motah237
8Stojanche Angelovstojanceangelov5
9Николинаnikollinna25
10tribananachokoleshnik5