TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tesla Coil @natemago
#reach: 48737   ( 749th )
#followers: 3537   ( 1007th )
#1
У Топ Тема на Телма ќе го начекаат деновиве сигурно, само нека бидат упорни. https://t.co/cw5d8J7fZH
4ReTweets8Favorites·Details
#2
Секоја идеја е добра само оваа не е out of the box :) https://t.co/0o0L1FUefw
2ReTweets7Favorites·Details
#3
Ova e mn tocno! https://t.co/mthSN1vzZW
1ReTweets9Favorites·Details
#4
@snowgirly2 @FlavrSavr Да не ве разочарувам ама забрана за движење по селата и приградските населби практично и не постои.
Посебно за забраната за постарите од 65. Си одат по гости, си се збираат по дворови и сл. Само ние во поголемите градови го јадеме стапот со карантинот.
2ReTweets5Favorites·Details
#5
Како да му стегнеш лајкче? @ProblemByMe @saleskopski https://t.co/uZEEYQvHxd
1ReTweets8Favorites·Details
#6
Кога и во Карпош веќе скоро никој не го почитува полицискиот време е да го укинат.
1ReTweets6Favorites·Details
#7
Дали тоа бебушот на @iskra_iskrich ја крена аптекана во воздух или ја се препознав!?
1ReTweets6Favorites·Details
#8
Изгледа само јас останав да не знам шо пишал Денко а?
1ReTweets5Favorites·Details
#9
10 ретвитања и над 100 лајкчиња за ваков твит јасно укажува зошто немаме никаков прогрес у државава. https://t.co/x2GjdhaR5k
1ReTweets5Favorites·Details
#10
Еве чекаме да изумре генерацијава што уште тресат чаршафи од прозор па да влеземе во Еу.
Вие како?
1ReTweets5Favorites·Details
#11
@mindplumber @seirdotmk Полека другари, едно по едно.
Народ што е тешко да се научи да става цена на огласи не се учи така лесно на ред!
2ReTweets2Favorites·Details
#12
Леб и сок https://t.co/WpYmW7dLzb
2ReTweets2Favorites·Details
#13
@GoranBabik @posleDIKnaPIK нашиве мафијашчиња и зелените картони :)
Патарините се башка муабет.
0ReTweets8Favorites·Details
#14
Ми улета Јутуп плеер за андроид шо не е на гугл, шо е опен сорс и шо не пушта реклами и си функционира.
Повелете: https://t.co/iAL8lSriXS
2ReTweets1Favorites·Details
#15
Информација до принцезине и принцовите на бицикла дека кога поминуваат од велосипедска на семафор треба да подзастанат и да погледнат да не налета некој на нив зашо освен на Рузвлет на никој друг не му успеало во количка да биде на врвот.
2ReTweets1Favorites·Details
#16
@lucifercircle7 @poliedar Чатал со пачки, Скопје, Карпош, 1ви блок
0ReTweets7Favorites·Details
#17
денес е Денот на Пчелата и би сакал да ви порачам
да јадете мед, да користите пчелни производи и се разбира, не туку прскајте со инсектициди кај требало и не требало ко да сте од пештера излезени.
1ReTweets4Favorites·Details
#18
Заборавениот https://t.co/A8bJWbsrt0
1ReTweets4Favorites·Details
#19
@marsedonec Со партиска книшка на приемен за 6 месечен курс полицаец не правиш. Така се прават парамилитантни организации а богами и тие имаат повеќе достоинство од нашево МВР.
1ReTweets4Favorites·Details
#20
@_Dani_D_ @nikola_siri Де да видиме десно дали е пазарчето таму
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Biljana 📚 ☕blue_lounge_11
2Jack LaGuardia from Pancharevopaparov10
3Duchess🏴‍arthurgordonpy310
4Blau Wagenblau_wagen9
5DIPetardipetar8
6Joccccc...o6joco98
7Snezhanalalahtootoot8
8marijanajsneskafena8
9Jovan Pjp_wanderer8
10KatttP.katttp7