TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Snekica @natetica
#reach: 5109   ( 1535th )
#followers: 1966   ( 2059th )
Гушни ме јако,ми фали тоа 💞 https://t.co/a7NXzpwNky
5ReTweets20Favorites·Details
Кога мирисот ќе те привлече 😍 https://t.co/aV05VlO8fq
2ReTweets12Favorites·Details
На оној,кога му пружиш нешто,одма наместо едно зема две,не мора на чело да му пишува дека е ТАМАЌАР 😡
1ReTweets5Favorites·Details
Богатството води кон страв и сржавост 😏
Чему онда борба за повеќе?
0ReTweets2Favorites·Details
@branchella Секој со својата мака 😏
Впрочем,по мое,зарем секој не би сакал све да му е потаман,и фамилија,и пари,и здравје,и љубов,и све,ама....
Тоа е,живот 😒
0ReTweets1Favorites·Details
@Emmyllija @IvanAnastasovs1 Не га давамо наше детство за ништо 🤗
0ReTweets1Favorites·Details
Зошто све на едни исти им искрснува некоја работа,баш кога директорот не е тука????.?🤔🤔🤔
Или ние нафта пиеме???? 😡
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мутенtovornottov1
2⚡zoranveli⚡🤘zoranveli1
3Нешоnesosk1
4Банкаришчеbranchella1
5Капетански Дневник☠blacktaurus71
6Кукуњавскаemmyllija1
7Ivan Anastasovski, PhDivananastasovs11
8Шишаркаshisharka_1
9Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata1