TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Iris @nejse1
#reach: 35535   ( 946th )
#followers: 2740   ( 1397th )
#1
Момчето ми е во Албанија. Ваљда нема да ми купи невеста. Магнет може.
9ReTweets120Favorites·Details
#2
Долг период имав бизнис идеја за изнајмување шкафчиња во Сити мол.
Вчера, Сити мол. https://t.co/vW6Sjb00Lw
11ReTweets102Favorites·Details
#3
5ReTweets20Favorites·Details
#4
Дали да се купува бела техника од Сетек или не.
2ReTweets4Favorites·Details
#5
@enginebluewater Вест: облакот е бел.
Алфа вести: Да, драги гледачи, во време на сдс облакот доби бела боја. Граѓаните се прашуваат: До кога со ваквите појави?!
2ReTweets4Favorites·Details
#6
Ракија за температура, ракија за свадба, ракија за прв ден на школа, ракија за коса, ракија за мандат, ракија за ковид, ракија за чорба, ракија за тебе и за мене. https://t.co/smTorMrEBY
2ReTweets14Favorites·Details
#7
Помина летото.
* зема сладолед од фрижидер https://t.co/zbSO4ephi6
1ReTweets11Favorites·Details
#8
По меани одиш Кољо, рујно вино пиеш, дома рано не си одиш да спиеш.
2ReTweets7Favorites·Details
#9
1ReTweets8Favorites·Details
#10
Кога гледам Алфа вести, ми се зголемува нагонот за самоубиство.
1ReTweets8Favorites·Details
#11
Дали си мандат зашто планирам да те киднапирам. И узурпирам.
1ReTweets7Favorites·Details
#12
Фан фект. Не можиш да јадиш само една коцка или ред на стопено чоколадо. Јадиш сè дур не ти се слоши.
1ReTweets8Favorites·Details
#13
Sorry I find this funny.

Крем со колкав фактор?
- Со 20.
Доволно ќе ви е?
- Ако згрешам, нека изгорам.
1ReTweets6Favorites·Details
#14
Се плашам дека не се за јавност. https://t.co/2KdV8SVMYg
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Вечерва Данка ја свират по трет пат.
*(не)битно инфо
0ReTweets4Favorites·Details
#16
Не ме интересира политика, ама https://t.co/YPwMeLBjJz
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Аирлија свршувачката.
0ReTweets6Favorites·Details
#18
@AntidoteThought Знам, затоа се мислам. А производот е од Горење и го имаат на лагер само таму.
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Сиљановска ја има потребната фаца на континуирана загриженост, потребна за вработување како новинар на CNN.
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Негативнот PCR тест ме доведе во негова прегратка.
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алекс 🇲🇰🇪🇺enginebluewater3
2Понти Пандиantidotethought3
3Бебешка Седи Домаlecaffeine2
4Полтролneznajach2
5Pac-Mandagledamefilmce2
6Oliver P. 🇲🇰🇺🇳🇺🇸🇪🇺datarudari2
7Angélique™ladamedumonde1
8Др Арсланагићarslajemenibog1
9Rubin Exotictherealrubinbt1
10Аритмијаsnowgirly21