TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

двеста триста @nema_visoki
#reach: 73103   ( 278th )
#followers: 1463   ( 2650rd )
#1
abe bace so virus e toa Corona od pivoto da ne se fakja hhaahagag https://t.co/bb2v0XjKiS
16ReTweets61Favorites·Details
#2
многу се радувам дека оваа старава гарда на твитерџии што користат “јер” у твитови ги снемува пополека
13ReTweets65Favorites·Details
#3
не и се јавуваш - таа разбира, немаш време за неа - таа разбира, но кога ќе ја видиш со друг - ти треба да разбереш 😉 добра ноќ
11ReTweets65Favorites·Details
#4
прилив на ТРС https://t.co/qFuh0PGJ84
5ReTweets81Favorites·Details
#5
abe dečki, znaete li zašo snegot pagja?

zašto nema skali da se simne hagaha
11ReTweets45Favorites·Details
#6
дувај Полтрол https://t.co/Tc07KEADfj
3ReTweets61Favorites·Details
#7
во една прилика го упознав овој Џеј Зи Куртишев ама коа ми кажа како му е никот ја не го чув и му велам брату извини како рече, овој вртење ни една ни две ЏЕЈ ЗИ КУРТАШАКОВ СЛУШАЈ МАЛЦЕ ЕБАТЕ ГЛУВИОТ, луѓе пропаднав у земја по напет лик не сум сретнал изглеа беше стара гарда
7ReTweets48Favorites·Details
#8
првпат искачам со луѓе од твитер на пиво, седиме и јас сеа нормално цело време си кажувам твитови и си зборам за твитер а овие вртење ни две ни три мн сум се замарал со твитер глупо било, е извинете богови, не бе убаво рече овде еднаш не знам кој беше само... се е ова за лечење
7ReTweets45Favorites·Details
#10
еве ги овие што се многу смешни се дур некој не се пошали на нивна сметка, ајт на блок ебате дебилот https://t.co/x9hC5Crxvm
5ReTweets39Favorites·Details
#11
значи ова го нема нигде https://t.co/kWFLkWM1X1
6ReTweets35Favorites·Details
#12
@Davorche2 ako brat ke pocekame ne sme doeni za da si ideme odma hahagahah
8ReTweets20Favorites·Details
#13
Macronima has joined ЈАВНА СОБА 🔞
5ReTweets26Favorites·Details
#14
многу се сакаме 😭 https://t.co/bNhfigQgwv
2ReTweets29Favorites·Details
#15
еве баш дискутираме со колегава на работа за Били Ајлиш како беше облечена вчера, му велам џабе 5 греми награди зема и 10 да и дадат види ја што личи пришто колегава се насмевна и ми рече батали тоа ај до Силбо да си идеме ние да си бапнеме по еден кавал со месо и ич да не ни чуе
2ReTweets28Favorites·Details
#16
taman si napraiv bocki so gelče i zavrna ebate toa
2ReTweets27Favorites·Details
#17
ej abe ne, ne ti spustiv se zaebava ovaa so ova gakјive novi
6ReTweets13Favorites·Details
#18
ццц еве го Шкот со обезбедување на средно Водно се истега на клупиве, ние другите нема кај да седнеме да одмориме не пуштаат натака да се иде
4ReTweets18Favorites·Details
#19
bace ti racunaj sea ova ti e ton ipol cist so im go fatija a zamisli tek koa go meshaat tamu so trista cuda pred da go sitkaat kolku ke iskoci https://t.co/xHaispyYQs
3ReTweets20Favorites·Details
#20
што се носи за со Мешков на пиво?
3ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Полтрол 🇮🇱neznajach47
2little star 🤙independent_23446
3Џагдишаdzagdisha28
4Мено Паузаmalaghata17
5sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar17
6Ариелproblembyme15
7Г-ѓа Старкmarincepink14
8Грамар Мациviktorynik14
9Бажоzstaka13
10Нандоniceasshole111