TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аладин @nemitekvit_user
#reach: 30640   ( 1144th )
#followers: 869   ( 4456th )
#1
Твитер е за крофни? https://t.co/K8sHWQZRED
11ReTweets88Favorites·Details
#3
Еднаш дебел, цел живот дебел!
Made in Strumica. https://t.co/1jfblkYon4
5ReTweets58Favorites·Details
#4
Малку убавина моззи? https://t.co/TIzXqOmbkV
7ReTweets47Favorites·Details
#5
Не знам шо да праам, дали да поднесам во Фонд за иновации? https://t.co/FHotj596J1
7ReTweets46Favorites·Details
#7
Да ви се подзадесам https://t.co/60MuBvq1YV
2ReTweets35Favorites·Details
#8
#9
Ова го опраи денов https://t.co/oj7g6lFopn
3ReTweets31Favorites·Details
#10
И така станав од 6:30, па да одам по леб и млеко, како домаќин.

Подобро не, се плашам, ќе се загубам https://t.co/yE5sJAj7I2
5ReTweets21Favorites·Details
#11
👊🏿👇🏿👇🏿👇🏿👇🏿👇🏿👇🏿👇🏿👇🏿👇🏿👊🏿
👉🏿👍🏾👇🏾👇🏾👇🏾👇🏾👇🏾👇🏾👇🏾👍🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👍🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👍🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👉🏽👍🏼👇🏼👇🏼👇🏼👍🏼👈🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👉🏽👉🏼👍🏻👇🏻👍🏻👈🏼👈🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👉🏽 Б Л А Г О 👈🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👉🏽👉🏼👍🏻👆🏻👍🏻👈🏼👈🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👉🏽👍🏼👆🏼👆🏼👆🏼👍🏼👈🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👉🏾👍🏽👆🏽👆🏽👆🏽👆🏽👆🏽👍🏽👈🏾👈🏿
👉🏿👍🏾👆🏾👆🏾👆🏾👆🏾👆🏾👆🏾👆🏾👍🏾👈🏿
👊🏿👆🏿👆🏿👆🏿👆🏿👆🏿👆🏿👆🏿👆🏿👆🏿👊🏿
2ReTweets22Favorites·Details
#12
Не сакам многу за Нова Година, едно палетче 😁 https://t.co/nNUcnxeti8
1ReTweets24Favorites·Details
#13
Две бензиски одминав не влегов, замислен. И сеа гужва на семафори кај саем.
Ќе твитнам ако треба да ме гурате. https://t.co/Fb6EiDkJzA
1ReTweets21Favorites·Details
#14
Зашо бе коа не твитам повеќе ме заследуваат?
0ReTweets22Favorites·Details
#16
Ак ме баравте https://t.co/ihx1OKgHqs
1ReTweets19Favorites·Details
#17
Еве и на ова ќе најде маана, требало друго тањирче 😂 https://t.co/F0PZfP1ZSv
0ReTweets22Favorites·Details
#18
Надвор ладно, дома жешко - зима

Надвор жешко, дома жешко - лето
2ReTweets14Favorites·Details
#19
Работа има за сите, само треба да ти се работи.

Држење знаци, се работи во три смени, плата - 25.000,00 ден. плус бонуси. https://t.co/xxWLn59VOe
3ReTweets11Favorites·Details
#20
Кој ќе измисли бесшумен фен, ќе добие Нобелова награда
3ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Спејсspejs_fraerot71
2Redfingerprint8358
3Ким Јонг-унkim_jong_glaven49
4The Vincigrdo_pajce46
5BubbleGumkazi_ultimatum36
6₭ⱤɆ₳₮łV₦łØ₮kreativniot34
7awesome blossom ❄horridchildd30
8Џејн де Ларкant1mat3rial30
9Саретоmrcatorka22
10Ид Нина 🍀id__nina18