TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нешо @nesho_s
#reach: 41191   ( 712nd )
#followers: 1110   ( 3965th )
Како може да ви смета маратон?
5ReTweets44Favorites·Details
Огледалце https://t.co/kJAuX7a8EK
6ReTweets32Favorites·Details
5ReTweets31Favorites·Details
Затоа што следат локални избори еве да споделам што направил најдобриот градоначалник што Скопје некогаш го имало во период од седум години.

Јосиф Михајловиќ - Јурукоски

https://t.co/bF5WsPArpm
8ReTweets19Favorites·Details
Поместување на саатот не е следниов викенд туку на 31 октомври. Ќе частам кога ќе се укине концептов.
6ReTweets32Favorites·Details
Честит 11 октомври.
Смрт на фашизмот, слобода на народот!
5ReTweets15Favorites·Details
Па денес е потоксично на Твитер и од сите денови кампања заедно.
2ReTweets17Favorites·Details
Стварно не знам зошто не си го прифатив фактот дека се пробудив во недела во 7 и пробував саат време да продолжам сон.
1ReTweets4Favorites·Details
Што би рекол Рамбо Амадеус, разговорот секогаш се одвива на нивото на поглупиот.
0ReTweets4Favorites·Details
@Bouqet100 @j_gift_apo Зимското сметање на време е референтното и тоа на кое треба да се остане, а летното сметање на времето е дополнително воведено. Нас не ни одговара зимско сметање на време, премногу сме на исток ама имаме можност и да смениме зона затоа што граничен меридијан проаѓа кај нас.
0ReTweets4Favorites·Details
Експертиза за ровко варено јајце.
0ReTweets3Favorites·Details
Една минута молк за сите украдени точаци.
0ReTweets3Favorites·Details
Spies?
0ReTweets2Favorites·Details
A be ja koa zborev deka vaka ke ispadne mi vikaa ne zbori gluposti. Gi razbiram rabotite bratmi, ke vidis utre i liga na sampioni ke iskoci ko sto vikam. Ajde zemi i za mene edno kafe od aparatov. https://t.co/ngXGeAJToM
0ReTweets2Favorites·Details
Изгледав Squid Game и сега ми фали серија за гледање.
0ReTweets2Favorites·Details
Што сте се наоблекле толку бе алоуу, си отиде зимата.
0ReTweets1Favorites·Details
Објаснио синдром пуштен на најјако.
0ReTweets1Favorites·Details
Грижливи чеда божји https://t.co/RYqmGxnRme
0ReTweets1Favorites·Details
Копирај/залепи и смени го тоа што го држи зајко 😀
#АјДаВеВидам

(\_/)
( •_•)
/ >🍺 https://t.co/xafZ28JEyX
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ацоacomk1
2Букетbouqet1001
3Tabletaj_gift_apo1