TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аркан Jr.🐅 @nesumnakipar
#reach: 26026   ( 1163rd )
#followers: 215   ( 15080rd )
Залади малце https://t.co/q5t9vikcyc
8ReTweets54Favorites·Details
"Цел ден ми немаш пишано"🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
7ReTweets48Favorites·Details
Ако те сака ќе ти пише на LinkedIn
5ReTweets27Favorites·Details
Каква држава таква твитер заедница.
4ReTweets13Favorites·Details
Ме навлекоа на техно. https://t.co/mCuwU6XBxi
0ReTweets4Favorites·Details
Ова ако ми го напраи ќе јаде шутеви. https://t.co/c7oywKT8v1
0ReTweets4Favorites·Details
@SkratenKorner Љупче Дориев.
0ReTweets8Favorites·Details
"Те најдов на твитер" https://t.co/cfESxB0YU7
0ReTweets5Favorites·Details
@Vlatko_Werder @SkratenKorner Сепак јас мислам дека Љупче и Јовче Поп Златанов се најголемите мотори во 1.МФЛ и тоа им дава голема предност пред другите.
0ReTweets2Favorites·Details
@SkratenKorner @Vlatko_Werder Марјан е дефинитивно во Топ 3 во нашата лига и мислам дека заслужено му е местото во репрезентацијата.
0ReTweets2Favorites·Details
@EmmaCvetche @JBurgundi Ниското друже
0ReTweets2Favorites·Details
@kurka_32 Фуриозни момци нема шо
0ReTweets1Favorites·Details
@IcKurDaNeTeBoli Не е лагаа ваа
0ReTweets1Favorites·Details
@SkratenKorner колку пари треба да ви пуштам на сметка? https://t.co/AGM09iAYv3
0ReTweets0Favorites·Details
Не идете вечер пред зградата ќе ги испробувам гумите на Алфата.
0ReTweets0Favorites·Details
2 работи се сигурни у животов
1.Смрт
2.Бившата прва да ти го види сторито
0ReTweets0Favorites·Details
Све ќе напраите ради пиче.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Скратен Корнерskratenkorner4
2г. Влатко Вердерvlatko_werder2
3ЈБургундиjburgundi2
4Eмка Кремкаemmacvetche2
5Pindarkurka_321
6ickurdaneteboli1