TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Крејзи Кет Лејди @nevroticna
#reach: 65138   ( 374th )
#followers: 5205   ( 585th )
Министерство за здравство ви порачуе:
СИТЕ ЌЕ УМРЕМЕ!
26ReTweets107Favorites·Details
Многу мразам кога веруваат во мене, ми ствара непотребен притисок.
19ReTweets106Favorites·Details
Сите сме за ебење, некои повеќе, некои помалку. Лека ноќ.
8ReTweets94Favorites·Details
Крмаков поголем стана и од мајка му машала https://t.co/PapMSB26pJ
10ReTweets80Favorites·Details
Во ред е дечки, нема простор за паника. Најверојатно му ставила менструална крв во кафето за да се заљуби во неа повторно.
10ReTweets78Favorites·Details
looks – 4/10
creativity –6/10
health – 7/10
empathy – 6/10
intelligence – 5/10
trustworthiness – 3/10
social skills – 0/10
patience – 10/10
humor – 7/10
optimism – 0/10
memory – 0/10 https://t.co/RI2zqZ6D0k
15ReTweets19Favorites·Details
- Глуп
- Поглуп
- Најглуп
-
-
-
-
- Луѓе што мислат дека нема шанси да си интроверт ако се распишуваш по социјални мрежи
9ReTweets72Favorites·Details
- What's wrong with you? https://t.co/Yoec2GvksS
5ReTweets76Favorites·Details
Мајка ми ме прашува што сум се смешкала сама цело време гледајќи во телефонот, да не има нешто што не знаела, ко да не знае дека сум луда
5ReTweets73Favorites·Details
Bitches coming from healthy and functional families who act like we have the same starting point in life better not step on my nerves
11ReTweets35Favorites·Details
А овие па што мислат дека само депресија и анксиозност постојат ко ментални нарушувања :)))
7ReTweets67Favorites·Details
Леле како би збучила една свадбарска пирошка сега
6ReTweets46Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кузмановска_kuzmanovska_11
2Johnn† Srand_lucifer6
3pistachiopinkpistachiosp5
4Kurzpenisevilgrouse5
5ПрофилПредВремето®rebrendiran4
6Декиdekinajjak934
7ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_4
8Nedzo Boston 🍀el_megunogovik4
9Anarocher1253
10Oedipus's Mother 🌙jocasta4293