TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Плава ама Права 😏 @niighttstarr
#reach: 6562   ( 918th )
#followers: 3418   ( 1195th )
I am a good girl 😏😌🤣😂🤣😂😂🤣 https://t.co/aVakhEorGt
11ReTweets99Favorites·Details
Хаххахахахаххаххахахах Плачамммммммм 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 https://t.co/bPQC1twX2i
6ReTweets88Favorites·Details
13 години на твитер, кој сака нека честита 😂
1ReTweets83Favorites·Details
😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/322i5GHFxZ
5ReTweets65Favorites·Details
И на крај сфаќаш дека за џабе искачаш, за џабе трошиш време и пари, кога не го гледаш тој што сакаш 😒
5ReTweets49Favorites·Details
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Емотивни https://t.co/zka30Q8UBN
1ReTweets57Favorites·Details
Ништо од бизнисот 😒🤣😂🤣😂🤣 https://t.co/g3cU2Mb5n9
0ReTweets59Favorites·Details
Изгледа не сака ваква вечера или доручек или ручек 😒🤣😂🤣😂🤣😂 https://t.co/NyvbWChptv
3ReTweets44Favorites·Details
Леллеел 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣 https://t.co/8K8sdMKdj7
2ReTweets45Favorites·Details
Највеќе боли кога долго време ќе комуницираш со некој и на крај доаѓа време како никогаш да не сте комуницирале 😔
1ReTweets48Favorites·Details
Носам бела блуза ама среќа носам прслук 😂🤣😂🤣😂
1ReTweets35Favorites·Details
Највеќе се повредуваме кога имаме преголеми очекувања од некои личности 😔
3ReTweets27Favorites·Details
Јас вчера се маскирав во Заспаната Убавица. Заспав во 21:30 😌🤣😂
1ReTweets30Favorites·Details
Ќе има ли невреме и зошто Да 🤔🤣😂 https://t.co/4h1xdEcI1F
0ReTweets33Favorites·Details
Јака фаца, вози Ауди, а копа во носот 🤮
1ReTweets25Favorites·Details
Е ова највеќе ме плаши 😒😔 https://t.co/VLxsbwRIIf
1ReTweets21Favorites·Details
Узо, за да помине 😌 https://t.co/EmuL16HKla
0ReTweets24Favorites·Details
Ако не се разбудиш со утрински секс, ќе се разбудиш со мамурлак или порано ако си легнал. Јас сум од овие третите 😌
0ReTweets23Favorites·Details
Ова беше како во друг свет да живееме 😒 https://t.co/8scP4bhwkl
1ReTweets19Favorites·Details
Омиленото 🤤 https://t.co/Ji13HQNV6a
0ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Леонче Мамичкаmacyimyesim11
2Јонче®deteodulica7
3🖤Lonely🖤l_traveler__6
4🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka5
5Opasnica💃opasnica6665
6Јордан Пиперката 🇲🇰kozica_cer4
7Балзаковаsamopolenka4
8Velesil Ssiljanstrkott4
9Методија Белевскиmetodija694
10Илија5wh0oefjh8vrwp63