TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

небесно пиленце @nin_ciu
#reach: 61605   ( 671st )
#followers: 1342   ( 2945th )
#1
а дека пред месец ипол си купив маска за први април :'))) прилично наивен потег ко за чоек шо нејќе да планира ни два дена унапред 😅 https://t.co/w6S7yVUPX6
3ReTweets104Favorites·Details
#2
сакам да им се извинам на сите староседелци твитераши шо и ние нубериве сакаме да ја користиме нивната мрежа ама не онака ко шо ја користеле они.
ова е крајно безобразно од наша страна, јас сум разочарана од нас и напросто вџашена.
во иднина ќе пробаме да твитаме по стари правила
8ReTweets72Favorites·Details
#3
сакам да збориме нешо, седи. https://t.co/wWRdTnKAAi
6ReTweets48Favorites·Details
#4
Неоспорлив доказ дека ни со високо образование, ни со шетање по светот НЕ се развива етика за општествена одговорност, морална свест и совест.
6ReTweets39Favorites·Details
#5
еј а замисли ти се свиѓа некој твит и не го срцкаш пошо не го пишал некој од твојот „клан“ ааааааааааа😆
па постои ли нешо повтороодделенско? :')))
3ReTweets46Favorites·Details
#6
за сите вас шо спиете сеа, да знаете шо сте пропуштиле 🌞 https://t.co/21dKxdcVsT
2ReTweets48Favorites·Details
#7
Ќе можев да ви речам дека ја напраив најдобрата туна салата, да имав и младо кромитче 💔 https://t.co/hFrOHCl5qT
2ReTweets41Favorites·Details
#8
Попаметниот попушта не е мудра мисла,туку скроз манипулаторски муабет наметнат од глупи инаети со цел полесно да добијат тоа шо сакаат.
Никој нема да ти каже фала шо си флексибилен,напротив,ќе биде злоупотребено и колку повеќе попушташ,толку повеќе ќе се очекува од тебе да трпиш.
7ReTweets25Favorites·Details
#9
#онакога си мислиш дека некоја особа од твитер е многу кул личност па ќе прочиташ некоја тешка бљувотина од твит
like why are you this completely different person all of a sudden :') https://t.co/miKVqOAavC
3ReTweets37Favorites·Details
#10
@kreker227 го глеаш гревов?некој „човек“ го оставил врзан за дрво у сред пуста планина. погледни му ги нозете па очите.
денес е сосем здраво, среќно и весело и многу сака луѓе,а особено деца.
и луѓе на луѓе праат зло па не ги труеме сите. https://t.co/43GL5rTcvL
1ReTweets38Favorites·Details
#11
сатрдеј најт фивр 😁 https://t.co/04igdslCyF
0ReTweets40Favorites·Details
#12
Чекавме глобална катастрофа за да воведеме систем за електронско вадење изводи и тоа е отприлика се' што треба да знаете околу нашата мотивација за напредок.
3ReTweets29Favorites·Details
#14
овој ден ама лани 😭 https://t.co/tOfhr5WTcY
1ReTweets31Favorites·Details
#16
А зашо бе па ја да имам осет коа ти се понашаш безосетно? 🤔
6ReTweets16Favorites·Details
#17
Нешто ми се причини ко да фали смешно куче на тл у сите овие тешки муабети 😁 https://t.co/cUtAyVJtQL
1ReTweets29Favorites·Details
#18
What a blessing it is, to be alive beneath the blossoms! 🥰

Spring is not only a season. Spring is a feeling full of hope. https://t.co/jFUj9pBsLB
2ReTweets25Favorites·Details
#19
@berberot 😂 тебе очајно ти треба едно фишче 😂 чек сеа ќе ти сликам 😆
1ReTweets25Favorites·Details
#20
Заспав гледајќи филм у дневна на пролет, се будам да се префрлам у спална у сред зима 🤔
I did not sign up for this shit
1ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ариелproblembyme33
2☕°~Дејдример~°🍫unomochaccino32
3Зоран Мијалковzoran_mijalkov31
4Зина Пцоветникidna_logopetka28
5Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar26
6Бебешка Седи Домаlecaffeine26
7Цceciliaa53723
8Милкс 👑pancake_mama8821
9Arabella ✨figliadililith20
10Fejtoneroom_hotel19