TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SWAN 💋 @ninakandraz
#reach: 37430   ( 1258th )
#followers: 1315   ( 3010rd )
#1
Може вака? https://t.co/4BgA3F9wwa
2ReTweets69Favorites·Details
#2
Swan mori kaci ti... https://t.co/WQhPT8J7Y6
2ReTweets69Favorites·Details
#3
Убајна..
💋 https://t.co/uZYkul17OR
9ReTweets43Favorites·Details
#4
Со тебе под еден чадор да се стиснам..
7ReTweets17Favorites·Details
#5
Добар ден Охрид https://t.co/PnZyVK8fgC
1ReTweets35Favorites·Details
#6
Денес е cheat day.. https://t.co/gN1CFssMZJ
1ReTweets31Favorites·Details
#7
Снег е , не е кокаин.. https://t.co/95oMl0Bhoj
6ReTweets15Favorites·Details
#8
Охрид да го наречиш провинција ....
ЖАЛНО .. https://t.co/31GtOW5qwR
2ReTweets25Favorites·Details
#9
29.03.2020.
ПРЕКРАСНОТИИ 💋💞 https://t.co/emAT3B82La
3ReTweets19Favorites·Details
#10
Среќни сте?
1ReTweets24Favorites·Details
#11
Swan i OhriT 💞 https://t.co/VW6Ek7L1tI
1ReTweets24Favorites·Details
#12
Одлично утро💋 https://t.co/D7dRD07w8q
0ReTweets27Favorites·Details
#14
Изгледа само јас овде не сум депресивна....
1ReTweets18Favorites·Details
#15
ИМАМ ДЕЧКО* е од рајот излезено.
2ReTweets14Favorites·Details
#16
2ReTweets13Favorites·Details
#17
Chista dusha si imas Swan. https://t.co/KaV5Sfh7PU
2ReTweets12Favorites·Details
#18
Прекраснотии https://t.co/d7qXioqZSk
0ReTweets18Favorites·Details
#19
Пластика https://t.co/4k5yp5FJvo
2ReTweets11Favorites·Details
#20
Да знајте 😎 https://t.co/V5wYIs8nwN
2ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Црниот од Германија🇩🇪farbancrn40
2Аура ⛧macekolace29
3SheSaidSheWas1818shesaid18
4PAHULJICA❄vivaciousena18
5Џина_bjelica12
6Але, ксандарjorganifrotirka12
7Ненајаденact_a__fool9
8ГЛАВНИОТglavniot9
9даци шанкерот 🍸 #СедиДомаdavorche29
10Џеси Пинкманmakdestruction8