TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

El Chupacabra CumALot @ninjazelka
#reach: 3114   ( 1228th )
#followers: 3114   ( 1362nd )
🥹🥹🥹🥹 https://t.co/UM8Kisa8cs
0ReTweets1Favorites·Details
@taanekoja Прати навам
0ReTweets1Favorites·Details
Нигде,дома седеме https://t.co/TYo7iWRsXz
0ReTweets1Favorites·Details
@taanekoja 😄😄
0ReTweets1Favorites·Details
@ingeingedani Добар DJ си 🤘
0ReTweets1Favorites·Details
@nofoolinmebitch Waco е исто интересен, исто на Netflix
0ReTweets1Favorites·Details
How can I be sure ?!?!?!?!?! https://t.co/gM8EmoZY1y
0ReTweets1Favorites·Details
Обожавам ги Јенките https://t.co/7hSFNpwUHQ
0ReTweets1Favorites·Details
И некој ќе ми каже дека овие се со комплетен здрав ментален склоп https://t.co/otPhfdoL8n
0ReTweets1Favorites·Details
🫤🫤🫤🫤 https://t.co/7tWGNyxsbL
0ReTweets0Favorites·Details
Пцувајте литературно и стручно со стил:
На прост начин:
-Да ја ебам мајка ти и сестра ти да ми го испуше!!

На стручно-културен начин:

-Драг господине со кој сум во конфликт, сакам да ве известам дека радо би копулирал со мајка ви, а би сакал сестра ви да ми направи едно фелацио
0ReTweets0Favorites·Details
@Mukomanche Бојана дефинитивно
0ReTweets0Favorites·Details
@Mukomanche I don't give a fuck about that 😃
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Манчеmukomanche2
2Andronikataanekoja2
3okej.nofoolinmebitch2
4Даниелаingeingedani1
5Плава ама Права 😏niighttstarr1
6Крејзи Кет Лејдиnevroticna1
7🌕_moonchild__11