TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Диа grevot🌻 @nivkilrah
#reach: 41635   ( 641st )
#followers: 3195   ( 1215th )
Почитувани, во прилог видеото на Миа.
Фалат само првите 10 секунди кај шо кажува дека брат му е уствари "мозокот" а он не знае баш што прави, и фали делче кај шо се дере "Јави и се на мама да ни ја плати киријата".
*Втор дел во продолжение ⤵️ https://t.co/aTf1hCHb0B
18ReTweets34Favorites·Details
Вие сите се дрогирате. Јас друго објаснување за вакви собири сред пандемија немам. https://t.co/VZG1o9GaB0
6ReTweets63Favorites·Details
Dobro be da ne mi iskocil pornic so me addnuvaat tolku lugje na fb ?!?!?!?!?
1ReTweets30Favorites·Details
Шознам, не сум некој којзнае колкав патриот, ама ова па ич не ми е некако за фалење а уште помалце за честитање. 🤷🏻‍♀️ https://t.co/Beo8RLuiO9
0ReTweets7Favorites·Details
@DD_strange_ Vrz tebe heheheheheehehehe :') https://t.co/3SEalV4Xbn
0ReTweets3Favorites·Details
@Matikule @galadriell3 Da da isto. Eve u poslednive 3 dena sigurno bea 15tina friend requests
0ReTweets2Favorites·Details
@acetalukas Џеси пинкмено извадил бугарски пасош и се понаша ко господ за муда да го фатил :/ https://t.co/RGJ2jP7phB
0ReTweets2Favorites·Details
@jesuisjesuit @acetalukas Будимо реални, сите знаеме дека Џеси едноставно си е глуп :/

https://t.co/tk5ZUavWQa
0ReTweets2Favorites·Details
@bankrotirana Dadadaadda skroz go primetiv hahahahahaha
0ReTweets2Favorites·Details
@bankrotirana 🌺❤️🌺❤️
0ReTweets2Favorites·Details
@izrodoT @galadriell3 Abe suggestions se okej, ama vo poslednive 3 dena sigurno imav nekoi 15tina friend requests na fb. It's kinda weird
0ReTweets1Favorites·Details
@izrodoT @galadriell3 Makes sense. Dvete teorii 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Mukomanche Srekja neam sliki so kupakji ni na fb ni na insta 🦾
0ReTweets1Favorites·Details
@DD_strange_ So lesno cuci...
0ReTweets1Favorites·Details
@acetalukas Не го потценувај маци, знаеме дека човечката глупоќа е бесконечна ❤️🌺
0ReTweets1Favorites·Details
@jesuisjesuit @maxdestructionn @acetalukas Nacrtajte si shumichka milicki
0ReTweets1Favorites·Details
@uncannyVcatgirl Uzas I don't even know why ahahaha
0ReTweets0Favorites·Details
@mainbonebitch Prasaj go dali dupi neso ili te dupi tebe ahhahahahahahaha sry
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кили🏹acetalukas4
2Skywalkerkagaladriell33
3bankrotirana3
4Bad poetry bot 9000izrodot2
5ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_2
6Језуитjesuisjesuit2
7Матикуле 👀matikule1
8Манчеmukomanche1
9Џеси Пинкманmaxdestructionn1
10nnnemainbonebitch1