TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тфитерира @noclub_ryder
#reach: 0   ( 16958th )
#followers: 882   ( 5281st )
@L_Traveler__ Хармонија? (Точкари вон велосипедска патека).
0ReTweets0Favorites·Details
@LiquidMercury69 Постари или генерација 😂😂? … ааа не со блокот 🤡
0ReTweets0Favorites·Details
@losotomace @rmcfmk That’s a deep grouse, by all meanings and the yellow sleeping pillow society 😂😂😎😎🥂
0ReTweets0Favorites·Details
Последен ешалон. 💪💪Ние и Република Српска. 🤙🤙

* Ова е сарказам и ќе ни де мавне по глаа, ако придужиме вака ..: 🤡🤡 https://t.co/6yCfkd5QSe
0ReTweets0Favorites·Details
@dbojkot @LOshGZE Или си реален, или си од Џорче, нема трето 😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
@dezhurenkrivec Дај скрин за нас блокнатите.
0ReTweets0Favorites·Details
@FicoKu @LileStechajka @SlavicNorman Пошо си пилот брат. Разбираш логика, математика, физика. Плус не си глуп! И мене така пробаа, им ја убив шемата за 30 секунди 💪💪🤙😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🖤Lonely🖤l_traveler__1
2Наташа oд III3liquidmercury691
3Мачетоlosotomace1
4družermcfmk1
5Движење Бојкотирамdbojkot1
6Пази ЛЕЏА #ДвижењеБојкотирамloshgze1
7Прото Типdezhurenkrivec1
8Летечи фахманficoku1
9🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka1
10ꑭᑎỖ𝕣мα𝔫ꑭ Ataman i Dardanisëslavicnorman1