TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ариел @nosoytuproblem
#reach: 65315   ( 289th )
#followers: 5414   ( 556th )
Друг пат пред да се осетиш загрозено сети се дека ако работевте ко шо треба никој немаше да бара пријатели https://t.co/RixFnQDM8o
19ReTweets148Favorites·Details
Сите дрва што се обележани за сечење ги има мочано Ајви. После ќе ја учам на булеварот да моча пошто посекако ќе го ископаат пак за 15 дена со изговор дека заборавиле цевки да стават. :)))))))))))))))))))))
27ReTweets60Favorites·Details
Mentally, I'm here. https://t.co/vQbmlvydnh
7ReTweets71Favorites·Details
Mom did some plastic work on herself https://t.co/Z4oeLWiDkI
6ReTweets69Favorites·Details
Многу се смеам, а не треба. https://t.co/YwFS9KbIFC
6ReTweets61Favorites·Details
Сѐ што треба да знаете за ветеринарната болница во автокоманда е дека резултатите од лабораторија не им кореспондираат со резултатите од другите лаборатории. Бирајте си ги ветеринарите паметно.
9ReTweets47Favorites·Details
Продадоа по 5-6 паркинг места на еден стан, за другите нема🥰
Општината вели не се мешаме во приватна сопственост 🥰
5ReTweets29Favorites·Details
Велам имаме сѐ што заслуживме. Говно град за говна од луѓе. Немој после заслужуваме чист воздух. Не заслужуваш! Смрдиш исто колку воздухот. Сите сме во исти град, сите до еден сме за електрична столица. 🥰
Да се тресеме заедно муциња. 🥰
5ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии