TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

облак @oblakpodmore
#reach: 53675   ( 350rd )
#followers: 3354   ( 1196th )
го памтиш денот кога престана да се смееш?
28ReTweets143Favorites·Details
најубав бев кога ти ме сакаше
11ReTweets40Favorites·Details
јас имам повраќано у такси па не се фалам
7ReTweets44Favorites·Details
дојдов на твитер да гледам кафе на маса со коментар морнинг
6ReTweets34Favorites·Details
уште те љубам ама сеа некако помалку
7ReTweets29Favorites·Details
мислиш дека дркаш на македонски нозе, а тоа од некоја србинка да ти биле...па кај ќе ви оди душата гадови
7ReTweets27Favorites·Details
ова е академски твит
8ReTweets18Favorites·Details
жени све нешто размислуваат
7ReTweets12Favorites·Details
те преболувам, стрпи се
7ReTweets14Favorites·Details
ради вас никад више нема да јадам жабји батаци
1ReTweets2Favorites·Details
од каде ви пари за прв танц бе?
0ReTweets9Favorites·Details
сите мои жени сум ги сакал највише
0ReTweets4Favorites·Details
*јас како психијатар https://t.co/xPJYSkGGrf
0ReTweets4Favorites·Details
некои луѓе се едноставно Том Круз и помири се веќе еднаш со тоа
0ReTweets3Favorites·Details
@witchesla извини
0ReTweets1Favorites·Details
плавуши френдли сум 24/7
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Марленаwitchesla1