TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Војводата @ogkjzr7d4mg3nun
#reach: 0   ( 43055th )
#followers: 641   ( 6665th )
@LegitMacedonia 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
Како тргнало Славјанка на Северна Кореја ќе им се закани со војна.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1револтlegitmacedonia1