TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

petonija @ohridtt
#reach: 0   ( 25442nd )
#followers: 1271   ( 3452nd )
@Mijakott сурат гнасен. Одвратно створење.
0ReTweets3Favorites·Details
@Ce_ne ниту им е гадно, ниту срам имет, безмозочни се. страшно која багра се дно.
0ReTweets2Favorites·Details
@Ce_ne од злобниците создади иднина.
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Cenece_ne2
2Цандо Големиотcandogolemiot1
3Мијакот 💉mijakott1