TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Oliver Noveski 🎗 @olivermk
#reach: 2158   ( 1342nd )
#followers: 2158   ( 2076th )
Ако може некој да им објасни како функционира Интернет пред да поставуваат прашања https://t.co/pFNgFi42q2
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии