TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vvvila @omnivila
#reach: 53809   ( 602nd )
#followers: 5592   ( 483rd )
#1
Тетин ми ни даваше нешо совети за дечковци девојки и ние му објаснивме како секс за една вечер е ок, а за држење за рака треба да поминат барем два три месеци да видиш каде води...
Комплетно е истрауматизиран сега.
32ReTweets173Favorites·Details
#2
Се јавија сите скопски парижанки.
18ReTweets82Favorites·Details
#3
И порано беше исто вака глупо само плус домашна имавме.
18ReTweets44Favorites·Details
#4
Не е тажно да се здебелиш, факинг трагично е да се здебелиш од rice cakes.
12ReTweets38Favorites·Details
#5
Абе сте приметиле дека сите соништа од детството вака-така се остваруваат или само ја сум лаки бестрд?
12ReTweets30Favorites·Details
#6
Не сум дигната уопште, само таква ми е фацата, а коа ќе ме запознаеш...
*дигната е
11ReTweets29Favorites·Details
#7
Каде се луѓето што не ти се лигават?
9ReTweets34Favorites·Details
#8
Глупа држава, глупо здравство, дегени, дегени, дегенско здравство, идиоти и се што е можно најлошо, дебили.
9ReTweets28Favorites·Details
#9
Дечкииии ве сакам а трезна сум ❤️
7ReTweets33Favorites·Details
#10
Твитнав за политика пошо ми е срам да ви твитам што правам у рл.
8ReTweets29Favorites·Details
#11
Ако слушаш совети од твитер, е тек тогаш нешо ти фали.
8ReTweets25Favorites·Details
#12
Кампањава на Гордана и форсираното “младалачко” и нагалено- “Гога” ми се како лошите реклами за телефонски оператори кoга го користеа упорно зборот кууул.
Ние сме кулллл, се’ е кууул.
Гога е куууул. Јога е кууууул.
Као, grow up.
7ReTweets26Favorites·Details
#13
Шест дена држи диета, седмиот изеди се’ што имаш у фрижидер.
7ReTweets18Favorites·Details
#14
Ју снуз ју луз ми е омилена фраза во животов
8ReTweets13Favorites·Details
#15
После некое време незрелоста од кјут преоѓа во “дегену еден недораснат, ја мајка ли да ти изигравам”.
3ReTweets26Favorites·Details
#16
“Два нови вкуса на леб!”
Дечки ја не се сеќавам на нултиот вкус на леб како беше.
6ReTweets16Favorites·Details
#17
Сите ми се или глупи или досадни. Ќе си купам мачка.
4ReTweets20Favorites·Details
#18
Не е фер да мора да умреш само пошто немаш пари, не е фер воопшто, дегенско здравство еееј.
5ReTweets16Favorites·Details
#19
На blagovec ne treba nisto da napravite освен да отидете на литургија и да се причестите. Исто како и другите недели.
6ReTweets12Favorites·Details
#20
Сеа у два навечер ми текна дека сабајлево на пазар наслушнав муабет меѓу двајца дедовци за некој нивен другар што го викале Цобе прдле.
Хаха ахахха. Ок Вила, ај да спиеш.
3ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Obergruppenführer Искендер Пашаpashaiskender7
2Грејт Манитуfirewaterme4
3Rocco Siffredilizivagan4
4Teonateona09903
5Hari Kalahanprljav_hari3
6Македонецот Meto♈ од Македонија.imiteiphone3
7🦄biberkovska3
8Eveevesblues3
9Холи Голајтлиbreakattyffanys2
10баба зинетиcentraphor092