TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Onocentaur @onagerot
#reach: 46376   ( 361st )
#followers: 1427   ( 3175th )
Една од гумиве да пукне, ќе ги врати у забавиште. https://t.co/Q2CLStWwdI
13ReTweets84Favorites·Details
Еден будала шо ќе расипе, 30 паметни не можат да поправат. https://t.co/Q5rV6LEAaX
13ReTweets64Favorites·Details
Од Престолнина до Паланка ве делат 20 минути дожд, глас да не чуам за провинција. https://t.co/UymwMIpzLv
12ReTweets46Favorites·Details
Коа механичар ќе викне програмер на помош. https://t.co/Z5ANEmfcbl
9ReTweets52Favorites·Details
Мобилизација, втор ден. https://t.co/orWqIXevyi
10ReTweets41Favorites·Details
35 км патриотска колона на Руско-Финска граница? https://t.co/yx2EnHphxG
12ReTweets34Favorites·Details
Со новиот Форд можеш да се праиш сељак уше пред да влезеш у колата 🤣😆

The 2024 Ford Mustang Will Let You Rev It Remotely From the Key Fob

https://t.co/A1ak74kE29
6ReTweets15Favorites·Details
Ако ви е рано, не пијте. https://t.co/usD4rKFXiL
1ReTweets20Favorites·Details
@TantaraPantara Среќа па секој втор андроид ина ИР па можеш сам да си ка пуштиш 😆
1ReTweets13Favorites·Details
Влатко!
Отече! https://t.co/nT9ZYK7BHA
1ReTweets1Favorites·Details
@ChakNaOriz Гужва било само ми кажаа, не сакаа да прават повеќе муабет за да оди побргу работаа побргу да стаса Крмов до бој!
0ReTweets4Favorites·Details
Русите, после повикот за мобилизација. https://t.co/gtqOGNPfmQ
0ReTweets6Favorites·Details
@FKSloboden @hambaboy Иде да го тепа Баже оти го фали Роналдо
0ReTweets3Favorites·Details
@TantaraPantara @eftelijanamajka Секоа клима има физичко копче под капакот, можеш да ја уклучиш со него и зимо лете ќе тера 23°
Thanks for coming to my Ted talk.
0ReTweets6Favorites·Details
@TojSoSlikite Ама измислија АОД и хаптик, замисли дрма тел коа куцаш букви, ЗАМИСЛИ!
0ReTweets3Favorites·Details
А да се пишеш убав, пошто другоо го покака 😆 https://t.co/VuIQ69K9w3
0ReTweets3Favorites·Details
И сеа кој ќе ми објасни шо е локално контролирана нуклеарна војна? https://t.co/huJHPHSN0D
0ReTweets6Favorites·Details
@Jovanowsky Чекаат прво да се чекирате у Донбас вие рашистите 😄😆
0ReTweets3Favorites·Details
Кај нас тинејџериве си праат муабет меѓу себе на англиски, у Русија тепаат ако зборуеш англиски на улица.
Ама тоа не е фашизам, од љубов е 🤡 https://t.co/ZKhptCztY0
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1OoOoO - קยгє ๒ɭ๏๏๔_sharptongue_38
2Бахчовbavcov19
3Рон Ван Демистриtojsoslikite11
4𝗦𝗼𝗹𝗮𝗿𝗻𝗶𝗸®solarnik7
5Claudia ❼shiferovska7
6Pac-Mandagledamefilmce6
7Бокиbokialterego6
8Baze Lazevskibazelazevski5
9andzelajassumbe4
10John Qjohnqqqqqqq4