TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бегај да бегам @onemorph
#reach: 3197   ( 3506th )
#followers: 390   ( 8944th )
#1
@MaximOvertroll Затоа трендо може да сања за црвен тепих, ама Атиџе ке го гази.
3ReTweets17Favorites·Details
#2
@AlexandarMKD И ние нема да ги простиме хашките случаи ...
1ReTweets2Favorites·Details
#3
#4
Dobija tehnicki minister za vnatresni raboti i mislat deka boga za muda fatile. https://t.co/ss52oAVpW6
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@gorgietod Следната недела ке ги качат...
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@ArslaJeMeniBog Ofis plus imaa edno vreme, proveri tamu.
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@balerinamina3 Се што влегло во партија е пиши пропало.
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@Nikola_Dimcev Лиги ми течат...имај добар гејминг ;)
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@prilepcaneco Been there done that, сега и грејачот ми е слаб нешто па затоа проточниот си врви.
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@FohWyJUFBYxsahY @StojkoMojov @o_spasovski Дај ги доказите на Наќе и нека го апси
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@Goran_Man И Северина така почна, директива до home video
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@FohWyJUFBYxsahY @StojkoMojov @o_spasovski Кај ја има да се купи дрогава, да земам и ја едно грамче сега кога легнаа парите од к15.
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@sinisa_goliOtok Текстот и го подметнале од сдсм.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@MarincePink Брееееј, лајк.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@Emmyllija И оригинал и ремикс су ми на усб у авто.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@VidanaDeSign @sinisa_goliOtok Хаха, Драган Б со точка Костиќ.
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@Mijakott Краљица пеќи...
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Haha, za vo drugi drzavi ne znam, ama ova go imase u slovenija uste dalecnata 1999 https://t.co/RujRUuvV2N
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@MaximOvertroll Има, к-15
0ReTweets0Favorites·Details
#20
Па има ли смисла да ги плашите кучињата со тоа петардите.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Oliver Spasovskio_spasovski6
2Стефан Илиевскиfohwyjufbyxsahy6
3Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov6
4Maximum Overtrollmaximovertroll2
5Сплинтерsinisa_goliotok2
6Ја Ничарчеjanicharce1
7V!DanaDsgnvidanadesign1
8Бјанка Мизелcrnokosa1231
9Зоран Заевzoran_zaev1
10Aleksandar Nikoloskialexandarmkd1