TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бегај да бегам @onemorph
#reach: 13894   ( 1886th )
#followers: 364   ( 9065th )
#1
Рекет е кога Бонева се жали дека мамме им ебале на фирмите во Струмица и само едната страна има корист. Поткуп е кога Орце се спасува од затвор за пари каде што и тој што дава и тој што прима има некаква корист.
2ReTweets8Favorites·Details
#3
#ОнаКога сакаш да бидеш Сергеј ама не те бива. https://t.co/23eQAsh9FS
1ReTweets4Favorites·Details
#4
@inyourmindonly Предлог закон: за секој трет фејк њуз во тековен месец да се казни фирмата и тој што го напишал.
1ReTweets3Favorites·Details
#7
@ddimkooooo Уште стојам на мојов предлог. Кој по ред им е месецов. https://t.co/953GxgQtJe
0ReTweets5Favorites·Details
#8
@kezhmanprvi @plus Мојот предлог уште важи, нека му каже некој на Господин Заев. https://t.co/oXh0mghP2p
1ReTweets2Favorites·Details
#9
@LawyersHuman @kezhmanprvi @plus Казната е стимулација за да се пушуваат проверени информации. А не како Геро, за понеделник да најавува а после пу пу не важи.
1ReTweets1Favorites·Details
#10
Додека жмицко е кај грујче нека го земе кодот за да ја разбиеме пораката.
1ReTweets1Favorites·Details
#11
@exmitevskad А тј што рипаше од 15 метра гледала ли си га ?
https://t.co/YjOk4qiGLo
1ReTweets1Favorites·Details
#12
Ова вистина е?
https://t.co/faxkkZbkwe
1ReTweets1Favorites·Details
#13
@TheFitzzz На ист ден бележат 50 години и од врвното дело на Стенли Кјубрик, според некои теории на заговор.
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@darkhour_seeker @dechko777 Џабе полиција ако ти не мислиш за твојата безбедност или за своите најблиски.
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@AnaFiljana @enginebluewater Or deliver Daravelski at the same time.
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Ако ништо друго, од аферава научивме дека бројот 13 на италијански е тредичи.
0ReTweets3Favorites·Details
#17
@Echoo246 @BejbiBoy На жена со добар газ не и требаат големи цицки. Таман си се.
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@ddimkooooo @NaumStoilkovski Хунта е п....ин дим у споредба со “Генсек”.
0ReTweets3Favorites·Details
#19
@sinisa_goliOtok Хаха, сам себе го убил.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
Го знаете “BEST OFF” https://t.co/xwSTbfUf3D
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Darko Kezhmankezhmanprvi10
2Dimkoddimkooooo9
3EmptyPersonadarkhour_seeker6
4Macedonian Lawyers for Human Rightslawyershuman6
5Baze Lazevskibazelazevski4
6Зоран Заевzoran_zaev4
7Самосвесенragingdemon14
8Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov4
9Бен Квикprilepcaneco3
10iNFOMAX.mkinfomaxmk3