TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

на Макрон малиот @onlinekjose
#reach: 12249   ( 1370rd )
#followers: 670   ( 6098th )
Овој за дунда држава продае, Вие за планината сте се фатиле. Кој Ви брани по дома како сакате да ја викате. Небањати фууј https://t.co/0LNJkWJUl8
7ReTweets65Favorites·Details
Ај честито нов директор на ГАК! https://t.co/hdQ3oljMW9
6ReTweets29Favorites·Details
Ти че ми бегаш... https://t.co/HJHa66ONxo
1ReTweets8Favorites·Details
Длабоко разочаран што не победи г-ѓа Захариева @EZaharievaMFA https://t.co/hLCxWexgwV
1ReTweets2Favorites·Details
Па слободно можеме да го прекрстиме у Миле Притвор.
0ReTweets4Favorites·Details
Добро утро на сите, сем на мороните што поверуваа дека Саше имал температура. https://t.co/URWV39gk21
0ReTweets4Favorites·Details
Ајмо половни фрижидери, користени само за сликање. https://t.co/2IOvuE9PzS
0ReTweets4Favorites·Details
На сите што не им беше јасно дека Зоќе и Саше едно те исто, бујрум:
https://t.co/IdB8VAltD6
0ReTweets2Favorites·Details
Де потивко, ме извади од памет, мислев Саше го нашле. https://t.co/sRAEdirnfd
0ReTweets1Favorites·Details
Предлог до @CityofSkopje, булевар Миле Јанакиевски.
0ReTweets1Favorites·Details
@dzubreludo Со конгресот до каи сте? Ќе го спасите ли ДУИ од Али?
0ReTweets1Favorites·Details
@dzubreludo А за Беса, беса давам... Соберете се сите 10 души, тамам е за Беса.
0ReTweets1Favorites·Details
@HXDj2QsjTevLLUo Не ама те заболе за вишок килограми после свршка..
0ReTweets1Favorites·Details
А да си одам со време а? https://t.co/oxInsOgwrF
0ReTweets1Favorites·Details
Излегол да се прошета. На браникот на татковината. https://t.co/k32pmxJSnP
0ReTweets0Favorites·Details
Значи џабе се дереше Апашиев, ништо од оставката а? https://t.co/ePPhhpcZ9D
0ReTweets0Favorites·Details
Што е следно? Никола у Шутка?
0ReTweets0Favorites·Details
@cicko_stoilko После конгресот на ДуИ ќе делите откази у Беса? Ањњњњ
0ReTweets0Favorites·Details
@_diamond_66 И у државу
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Леви Штраусdzubreludo2
2makedonski bukvalistabukvalista1
3Чичко Стоилкоcicko_stoilko1
4Црнокоса🌶_diamond_661
5Ароматичнаhxdj2qsjtevlluo1
6Претпоследнаpretposledna1
7Даре Џамбазастиddarxide1