TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 44931st )
#followers: 579   ( 7553rd )
Нешо брзо го забораифте маричич а
0ReTweets5Favorites·Details
@B1PcG6cyiRrcoTr Лесковачка, похована шницла, шопска, помфрит, 3 ракии 2 пива, кола кола, и пак ли гладен мме 😀
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бемкаb1pcg6cyirrcotr1