TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sand O' kan @onlymakedonija
#reach: 443   ( 2090rd )
#followers: 442   ( 9717th )
Некој слика од курветинава со транспарентот? Племе и ебам одродено https://t.co/Vk1ojNrrnM
5ReTweets31Favorites·Details
@Zoran_Zaev До последен денар се ќе вратиш мајмун муртински
0ReTweets7Favorites·Details
@kezhmanprvi А за хасан приштина ок ти е?
0ReTweets5Favorites·Details
@Namoitemaliot Ѕвонко едно време во Шпанија работеше, штанцаше на лента сериско производство
0ReTweets5Favorites·Details
@toilet_paper10 Според тој терк бугарите и шиптарите на исто ниво. Одлично
0ReTweets3Favorites·Details
@DeteLoso Доста бе пишуваш нормални твитови, ми иде лајк да стиснам
0ReTweets3Favorites·Details
@ArmakedonKata Абе копилево филип петровски не можам да го смислам, гној предавнички.
А едно прашање до поупатените:
Зашто ивица залижаниот уште лапа од општините? Не украде доволно?
0ReTweets2Favorites·Details
@vsamak Што е бе не те играат па аега плукаш. Како не ти е срам
0ReTweets2Favorites·Details
@Kovacki1 Да бидете свесни дека гласачите најприоритетно очекуваат апсење на цела оваа багра. Без изклучок комплет со учк
0ReTweets1Favorites·Details
@belichMacedonia Ајде да ги видиме учк сдс колку се за Европа сега
0ReTweets1Favorites·Details
@100deutschemark И сам знаеш дека е циничен предлог што шиптарите не го прифаќаат ама од штаб ти рекле да голташ. Ајде ако им стиска на комуњара заедно со ВМРО нека се смени по хрватски терк. Само еден народ македонски, друго се малцинства
0ReTweets1Favorites·Details
Ајде проевропска @VladaMK да ве видам колку сте за ЕУ https://t.co/iFTscYNdoE
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper101
2Darko Kezhmankezhmanprvi1
3Драган Ковачкиkovacki11
4Maccnamoitemaliot1
5Brane Petrushevskibelichmacedonia1
6100Marki100deutschemark1
7ArmakedonKataarmakedonkata1
8Дете Лошоdeteloso1
9Зоран Заевzoran_zaev1
10Влада на Република Северна Македонијаvladamk1