TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Opstina Karpos (Municipality of Karposh) @opstinakarpos
#reach: 0   ( 4735th )
#followers: 2901   ( 1387th )
Нека ни е честит празникот 2 август Илинден и да го чествуваме во мир, слобода и просперитет https://t.co/k375rutT3u
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии