TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ин Маут Енд Свалоу1️⃣8️⃣➕ @or_spit
#reach: 98864   ( 58th )
#followers: 3025   ( 1275th )
#1
Сите сакат домаќинка у кујната, курва у креветот, дама на улицата, а они нит домаќини, нит ебачи нит господа.
70ReTweets447Favorites·Details
#2
Човеци шо носат по дома фармерки се психопати
33ReTweets196Favorites·Details
#3
Љубов е коа на улица те држи за рака а у кревет за коса
28ReTweets165Favorites·Details
#4
Шо секс е тоа ако не те боле ништо наредните 3 дена?
19ReTweets205Favorites·Details
#5
Сè додека имате со кого да го кршите лепчето, не е важно кај кого ќе се падне паричката!!!

-Стара народна
21ReTweets174Favorites·Details
#6
Поубава изјава неам видено од воа!!! https://t.co/5Jho5OIcsc
18ReTweets134Favorites·Details
#8
И жените бараат некоаш само секс да ви кажам
9ReTweets139Favorites·Details
#9
Кај дечкото ми е битно да знае да цепе дрва и мене
10ReTweets132Favorites·Details
#10
Шо ги тера некои ликови да кажуат дека ебеле некоа шо не а ебеле?
10ReTweets107Favorites·Details
#11
Ќе му пишам прва, краток е животот
6ReTweets114Favorites·Details
#12
A вие сте пробале џоинт?
10ReTweets92Favorites·Details
#13
Воа сме ја @Prikazna1 и Бјанка Мизел, ама Прикаската замина у туѓина, Бјанка се еба се омажи, а ја се пропи. Сеа со виа каишите точокот го врзуам. https://t.co/Kadhs2usuF
5ReTweets107Favorites·Details
#14
Наместо пичка ја рингла тријам у 1 ипол
#третасмена
14ReTweets95Favorites·Details
#15
Немој толку длабоко... иам дечко
8ReTweets85Favorites·Details
#16
Вакцините стигнале у Кичево https://t.co/ToZ38CfluM
10ReTweets71Favorites·Details
#17
Ајде дечки иаме 365 нови шанси да а заебиме и 2021.
Немој да потфрлиме, значи да не се брукаме!
9ReTweets73Favorites·Details
#20
Нема покаурско нешто од тоа да земиш боловање и да се вратиш на работа исунчан
6ReTweets67Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🍀Зоки Поки🍀thezokipoki11
2Жилиен Сорелwxhmdsgrshpk7yh6
3Девојката ®️devojkata_15
4Гуру де Коркаш™bejbiboy24
5Забушант 🎛🎚🔊batekiko4
6Bettyboopboop19843
7г. Влатко Вердерvlatko_werder3
8toni ristovskitonitwister3
9Приказнаprikazna12
10družermcfmk2