TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Miss Morning ⭐ @otpisanaboni
#reach: 53827   ( 548th )
#followers: 13798   ( 56th )
#1
Никогаш не ви треба причина да му кажете на некого дека ве прави среќен!
12ReTweets40Favorites·Details
#2
Прошлата година многу убави работи направив за другите, оваа ќе правам само за себе, јер другите не знаат ништо да почитуваат!
9ReTweets41Favorites·Details
#3
Ако не можеш да бидеш нејзина сила, тогаш немој да бидеш нејзина слабост.
8ReTweets30Favorites·Details
#4
Убава работа е кога твојата среќа е нечив приоритет!
7ReTweets30Favorites·Details
#5
゚。·*・。 ゚*
  ゚ *.。☆。★ ・
 * ☆ 。・゚*.。
  * ★ ゚・。。☆∴。 *
 ・゚*。★・
 ・ *゚。
*. Сакај се себеси!
 ・ ゚*。・゚★。
  ☆゚・。°*. ゚
* ゚。·*・。 ゚*
  ゚ *.。☆。★ ・
 * ☆ 。・゚*.。
  * ★ ゚・。 * 。
5ReTweets35Favorites·Details
#6
Во 2020г не дозволувај да бидеш разочарана од маж!
3ReTweets37Favorites·Details
#7
Мојот замислен дечко веќе не постои, раскинавме затоа што е така најдобро!
5ReTweets30Favorites·Details
#8
Спакувана бев од пред 7 дена, конечно ќе одам да си ги видам луѓето што ги сакам и ми недостасуваат!
0ReTweets45Favorites·Details
#9
Решив да се мажам!
0ReTweets45Favorites·Details
#10
Убавина! https://t.co/YRB5DxWSYt
2ReTweets35Favorites·Details
#11
Не е се до физичкиот изглед, ама вие си знаете!
4ReTweets23Favorites·Details
#12
Среќна нова децо, многу среќа и убави моменти оваа нова 2020г! 🎶❤
1ReTweets32Favorites·Details
#13
Биди со некој што нема да исчезне кога љубовта станува тешка.
5ReTweets19Favorites·Details
#14
Насмевни се, можеби некој гледа.
3ReTweets21Favorites·Details
#15
Јас не постојам да го импресионирам светот, постојам да го живеам мојот живот на начин што ќе ме направи среќена.
4ReTweets18Favorites·Details
#16
0ReTweets27Favorites·Details
#17
Ако нешто ме нервира тоа е кога некој ќе се уфрли у некој муабет, а притоа нема везе за што се збори!
3ReTweets15Favorites·Details
#18
Не знам да мразам, но можам да бидам рамнодушена до крајност!
2ReTweets17Favorites·Details
#19
Вакво добродојде е вистинско добродојде! https://t.co/lghn81k5T0
0ReTweets22Favorites·Details
#20
Јас како падната од Марс да си прашам, шо е финтава со мачето?
1ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sasho Andonovdr_koljo11
2Мистер 6пекlektorot6
3Kristinakristinna_vel5
4Еск0барeskobar_od_sk4
5АРХАНГЕЛthewh1stler4
6Џејмс Динsakam_skopsko4
7МилаШилаmilashila93
8Baze Lazevskibazelazevski2
9баба зинетиcentraphor092
10РИП Кобиmadeptenlud2